Atrakcyjny obraz z nadrukiem

Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Bardzo podoba mi się w nim duży, przestronny salon z wyjściem na balkon. Mieszkanie zostało kupione w stanie surowym. Jest ono zupełnie nowe. Chciałam wszystko zrobić po swojemu, dlatego odłożyłam dodatkową gotówkę na remont. Jestem właśnie w trakcie wykańczania wspomnianego wcześniej salonu. 

Obraz z tulipanami do salonu

obraz na płótnie tulipanyZawsze marzyłam o tym, żeby wprowadzić się do mieszkania, które będzie moją własnością, a nie kogoś innego. Do tej pory, bowiem, wynajmowałam mieszkania. Udało mi się jednak uzbierać trochę pieniędzy, wzięłam kredyt i kupiłam nowe mieszkanie do dewelopera w stanie surowym. Chciałam je bowiem urządzić po swojemu. Mieszkanie nie jest bardzo duże, ale jest przestronne. Najbardziej podoba mi się w nim salon, który połączony jest z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Właśnie jestem w trakcie kończenia remontu. Dekoruje salon. Na ścianie nad kanapą koniecznie chciałam, żeby zawisł obraz obraz na płótnie tulipany, który wprowadziłby całą przestrzeń w pozytywny, letni nastrój. Obraz zamówiłam przez Internet. Są bowiem strony, na których można zamówić taki obraz, jaki się chce. Klient może wysłać konkretne zdjęcie i poprosić o nadrukowanie je na płótnie. Zamówiony przeze mnie obraz jest bardzo duży. Ma on być głównym akcentem dekoracyjnym całego salonu. Wybrałam tulipany, bo są to moje ulubione kwiaty i uważam, że pięknie prezentują się na obrazach właśnie. 

Właśnie urządzam swój nowy salon. Właściwie to ustawiam i zawieszam ostatnie dekoracje. Najważniejszym akcentem w całym pomieszczeniu jest wielkie płótno, na którym nadrukowany jest obraz przedstawiający tulipany. Obraz z tulipanami nadaje wnętrzu świeżości i nowoczesności, a o to właśnie mi chodziło. Obraz zamówiłam online.