Atrakcyjny wypad na kajaki

Kiedy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na wynajem kajaków nie wiedzieliśmy, jak droga jest ta zabawa. Stwierdziliśmy razem ze znajomymi, że w któryś weekend wybierzemy się właśnie na taki spływ, który cieszy się ogromną popularnością wśród klientów oczekując naprawdę bardzo dobrej zabawy.

Zabawa na kajakach

kajaki WkraStwierdziliśmy, że nie jest to droga inwestycja, gdyż za cały weekend zapłaciliśmy już kilkaset złotych, co na pewno wychodzi o wiele taniej, niż np. wakacje nad morzem, czy w górach. Tym bardziej, że taki spływ kajakowy organizowany był dość niedaleko nas, dlatego nie musieliśmy nawet specjalnie planować podróży, a wyjechaliśmy w sobotę rano, aby wrócić w niedzielę. Spływ jak się okazało trwał całą sobotę, więc faktycznie było co robić i przeżywaliśmy ze znajomymi naprawdę bardzo fajne chwile. Znajomi byli na tyle zadowoleni, że wzięli dane kontaktowe do firmy organizującej spływ i na pewno w przyszłości, a może nawet w kolejny weekend będziemy ponownie zainteresowani takim spływem, który jak widzicie sami daje naprawdę wiele zabawy i radości. Co mi się rzuciło w oczy, to faktycznie spływy były na tak wysokim poziomie, że faktycznie podczas pływania kajakiem mogliśmy także dowiedzieć się od profesjonalnych instruktorów dokładnie tego, co chcieliśmy, czyli jak pływać jeszcze bardziej efektywnie. Domyślam się, że kajaki Wkra jako atrakcja sama w sobie jest bardzo duża, jednak jakby tego było mało firma również zorganizowała nam spływ w ciągu nocy.

Początkowo wydawało mi się to dość niebezpieczne, ale nie miałem się czego obawiać z tego względu, że organizowany był właśnie przez tą samą firmę i wiedziałem, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Kajaki to naprawdę bardzo dobra możliwość na zabawę wspólnie w gronie znajomych, którzy nie lubią spędzać czasu siedząc przed telewizorem, a bardziej wolę zrobić coś aktywnie.