Autko na akumulator dla dzieci

 

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia zmusiły mnie z żoną do znalezienia odpowiedniego prezentu dla naszego syna. Miał sporo zainteresowań, lubił bawić się wieloma zabawkami, zarówno edukacyjnymi jak i typowymi dla chłopców. Jednak zdawaliśmy sobie sprawę o czym marzy.

Autko na akumulator jako prezent świąteczny

autka dla dziecka na akumulatorZ żoną zdecydowaliśmy się na poszukiwania autka dla dziecka na akumulator. Wiedzieliśmy, że jest to obiekt jego westchnień i niejednokrotnie dawał nam znać, że chciałby taką zabawkę posiadać. Jedną z przyczyn tego mogło być też to, że taki samochodzik posiadał już syn naszego sąsiada, z którym się koleguje. Jego autko było koloru niebieskiego i przypominało pewną popularną, sportową niemiecką markę. Wspólnie nim jeździli, wymieniając się za kierownicą. Widzieliśmy, ile to frajdy sprawiało im dwojgu dlatego postanowiliśmy zrobić naszemu synkowi taki prezent od Świętego Mikołaja. W Internecie było sporo ofert tego typu pojazdu, które różniły się zarówno wyglądem, jak i ceną. Wybór konkretnego modelu należał do ciężkiego zadania bowiem zależało nam najbardziej na tym, aby konkretne autko spodobało się naszemu dziecku. Po rozmowach zdecydowaliśmy się na zakup czerwonego pojazdu dla dziecka, imitującego włoskie, sportowe autko. Samochodzik posiadał efekty świetlne, gumowe koła oraz skórzane siedzenie, a także amortyzujące sprężyny na przednich kołach. Do tego wyposażono go w radio, dzięki któremu maluch może słuchać swoich ulubionych piosenek. Bardzo ważna była dla nas kwestia bezpieczeństwa, dlatego zabawka oprócz możliwości sterowania przez dziecko posiadała także pilota, którym mogliśmy sterować autkiem.

Prezent świąteczny okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ nasz syn od razu polubił nową rzecz do zabawy. Z uwagi na ciepłą zimę i dodatnie temperatury już na drugi dzień wypróbowaliśmy autko na akumulator. Widać było, ile szczęścia mu sprawia jazda tym samochodzikiem.