Balon z nadrukiem cieszy się dużym powodzeniem

Przedszkole, do którego uczęszcza moja córka ogłosiło nabór na kolejny rok. Informacje na ten temat zostały powieszone na drzwiach. Kiedy szłam odebrać córkę mijałam się z panią dyrektor, która wspomniała że w tym roku maja mało zgłoszeń. Zaproponowałam jej pomoc przy reklamie.

Poradziłam wykorzystanie balonu z nadrukiem

balony z własnym nadrukiemPrzedszkole znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Fakt, że trzeba do niego dojechać ale dzieci mają najlepszą opiekę a także wspaniale wyposażony plac zabaw. Informacja na drzwiach nie jest dobrym rozwiązaniem bo nie każdy musi wiedzieć, ze w tym miejscu znajduje się przedszkole. Ja dowiedziałam się o tej lokalizacji od znajomych. Powiedziałam pani dyrektor, że dobrym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie balonu z nazwą przedszkola. Balony z własnym nadrukiem są w obecnych czasach chętnie wybierane do reklamy przez różne firmy. Pani dyrektor stwierdziła, ze to jest bardzo dobry pomysł. Duży balon z własnym nadrukiem na pewno będzie atrakcją i zaciekawi potencjalnych chętnych do sprawdzenia jakie warunki oferuje dzieciom przedszkole. Powiedziałam, że mogłabym popytać znajomych, która firma jest najlepsza jeśli chodzi o balony pneumatyczne. Może udałoby się załatwić jakiś rabat dziwki znajomościom. Pani dyrektor bardzo ucieszyła się z mojej propozycji. Ja chętnie biorę udział w takich akcjach więc dla mnie to sama przyjemność. Okazało się, że udało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki finansowe.

Reklama nowoczesna zainteresowała okolicznych mieszkańców. Pani dyrektor przekazała mi telefonicznie, że ma wiele zgłoszeń i musi zatrudnić dodatkowa opiekunkę bo prawdopodobnie zostaną otworzone dwie najmłodsze grupy. Jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc i wystarczyło tak nie wiele żeby przekonać mieszkańców do przedszkola.