Będę zakładał u klienta kurtynę w chłodni

Kiedyś to byłem pracownikiem produkcji. Wykazałem się bardzo w ciągu dwóch lat i dzięki temu pracodawca zaoferował mi inne stanowisko, które jest lepiej płatne i bardziej odpowiedzialne. To był dla mnie awans, z którego na prawdę się bardzo cieszyłem.

Potrafię założyć każdą kurtynę pcv

kurtyny pcv do chłodniObecnie pracuję jako monter i zakładam kurtyny pcv do chłodni oraz magazynów czy innych miejsc. Pracodawca wysłał mnie na szkolenie, które bardzo dokładnie przygotowało mnie do pracy na tym nowym stanowisku. Po szkoleniu uzyskałem certyfikat, który upoważniał mnie do wykonywania pracy. Mogłem od razu zakładać kurtyny pcv do chłodni i nie mogłem doczekać się pierwszego zlecenia. Możliwość wykazania się nowymi umiejętnościami pojawiła się dość szybko, ponieważ już następnego dnia zostałem wysłany do naszego pierwszego klienta. Dopiero zaczynamy działać w tych usługach i bardzo ważne jest, żebym montował kurtyny pcv do chłodni jak należy. Pracodawca obdarzył mnie ogromnym zaufaniem i samego wysłał do tego klienta. Zabrałem wszystko co potrzebne i pojechałem. Nie denerwowałem się ani trochę, ponieważ praktyka, którą zdobyłem podczas szkolenia utwierdzała mnie, że świetnie sobie poradzę. W końcu potrafię założyć każdą jedną kurtynę. Klient już na mnie czekał i przez cały czas jak pracowałem to mnie obserwował. Zadawał mnóstwo pytań i bardzo interesowały go nasze kurtyny pcv do chłodni a ja mu powiedziałem o nich wszystko co wiedziałem. Kiedy zakończyłem to widziałem, że jest on bardzo zadowolony z efektów mojej pracy.

Teraz mamy bardzo dużo zleceń i zatrudnionych zostało więcej monterów. Ja sam wszystkich szkoliłem i przekazałem im niezbędną wiedzę na temat tego stanowiska pracy. Mam wsparcie i wyrabiam się z każdym zleceniem, które otrzymuję.