Butik z bielizną damską

Swego czasu, jak byłam młoda, to zajmowałam się projektowaniem odzieży damskiej. Niektóre z moich projektów trafiły do sklepów, ale z czasem zrezygnowałam z tego zajęcia, bo nie było dla mnie zbyt dochodowe. Otworzyłam własny butik z damską bielizną i wiodło mi się od tego czasu znakomicie.

Sprzedaż markowej bielizny damskiej

bielizna damska erotycznaW moim butiku oferowałam tylko markową bieliznę, ponieważ umiejscowiony on był w bardzo luksusowej dzielnicy. Zakupy u mnie robiły bardzo bogate i eleganckie kobiety, które wymagały produktów o najwyższej jakości. Najbardziej popularna była bielizna damska erotyczna, której miałam najwięcej w butiku. Bieliznę erotyczną sprowadzałam z zagranicy. Raz w miesiącu latałam do Paryża i zaopatrywałam się w bieliznę z najwyższych półek. Klientki, które do mnie przychodziły znały się na bieliźnie i od razu wiedziały od jakiego producenta pochodziła dana bielizna. Komplety bielizny erotycznej zamawiałam w każdym dostępnym rozmiarze. Nie zawsze było tak, że rozmiar był idealnie dopasowany i wtedy klientka mogła przymierzyć bieliznę w zbliżonym rozmiarze. Każda z moich klientek była zawsze zadowolona z zakupów w moim butiku. Dawałam nie tylko gwarancję jakości, ale również zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z zakupu jakiegoś produktu. Sama zresztą nosiłam markową bieliznę i byłam nią zachwycona. Jakość dla każdej kobiety była priorytetowa zwłaszcza, jeżeli chodziło o bieliznę, która stanowiła najważniejszy element garderoby.

Po dwóch latach postanowiłam otworzyć kolejny butik z bielizną, ale w innej części miasta. Tam również było mnóstwo klientek, które chętnie mnie odwiedzały. Zatrudniłam do pomocy młodą dziewczynę, która znała się na bieliźnie i miała duże doświadczenie w handlu. Byłam z niej zadowolona.