Ciekawy namiot tipi

Każde dziecko większość swojego czasu spędza na zabawie. W swoim pokoju ma mnóstwo przeróżnych zabawek, które może wykorzystywać na wiele sposobów. Maluchy lubią się chować i mieć swój kąt, do którego mają wstęp tylko oni.

Jak wyglądają namioty tipi?

namiot tipi dla dzieciBudowanie pewnego rodzaju namiotu, było na porządku dziennym dzieci z poprzedniej dekady, gdyż nie było dostępnych namiotów dla dzieci. Obecnie mamy na rynków różnego rodzaju domki i namioty, które mogą zadziwiać ilością szczegółów i jakością wykonania. Namiot tipi dla dzieci jest świetną sprawą dla maluchów od trzech do nawet ośmiu lat. Dzieci mogą w nich się bawić, relaksować, albo ucinać drzemki, jeżeli odpowiednio je urządzimy. Namiot ma bardzo prostą konstrukcję, składającą się z czterech patyków, na których mocowany jest materiał. Z przodu jest wejście, które może być zamykane na troczki, lub zamek błyskawiczny. Na rynku znajdziemy modele z okienkami, lub bez nich. W zależności od rozmiaru, w środku może przebywać nawet sześcioro dzieci i jeszcze pozostanie trochę wolnej przestrzeni. Maluchy bardzo lubią się bawić w namiotach w trakcie imprez urodzinowych, kiedy przychodzi kilkoro innych szkrabów. W środku można rozłożyć matę, lub ułożyć miękkie poduszki, na których dzieci będą siedziały. Namiot jest lekki i można go rozłożyć na balkonie, w pokoju, czy w ogrodzie. Jego montaż zajmuje zaledwie kilka chwil i nie wymaga żadnych dodatkowych mocowań. Jest to wymarzone miejsce do zabawy dla każdego dziecka, bez względu na wiek.

Cena namiotu tipi zależy od modelu, marki i miejsca w jakim go kupimy. Najtańsze namioty znajduję się w sklepach internetowych i też tak znajdziemy ich największy wybór. Dostępne są modele kolorystyczne dla chłopców i dziewczynek, więc każdy maluch znajdzie idealny dla siebie.