Czapka zainspirowana serialem

Mój chłopak skończył dwa miesiące temu trzydzieści lat. W tym roku naprawdę udało mi się sprawić mu fajny prezent. Oprócz wykupienia weekendu w hotelu nad morzem kupiłam mu też czapkę, którą chciał mieć w szafie już od dawna. Był to kaszkiet, który kupiłam mu zainspirowana naszym ulubionym brytyjskim serialem.

Elegancka czapka to ciekawe codzienne nakrycie głowy

czapka Peaky BlindersSkąd w ogóle wpadłam na pomysł z zakupem kaszkietu jako prezent urodzinowy? Otóż razem z chłopakiem bardzo polubiliśmy serial Peaky Blinders, można powiedzieć, że stał się on naszym ulubionym serialem do wspólnego oglądania. Ten brytyjski serial znany jest ze świetnych kostiumów. Bohaterzy tej produkcji zawsze wyglądają bardzo nonszalancko, a ich znakiem rozpoznawczym są dopasowane garnitury i właśnie kaszkiety. Bardzo spodobał mi się taki styl, więc stwierdziłam, że czapka Peaky Blinders będzie fajną nowością w garderobie mojego chłopaka. Zamówiłam kaszkiet w ciemno-brązowym kolorze. Kiedy mój chłopak zakłada kupioną przeze mnie czapkę wybierając się do pracy ubrany w garnitur, niesamowicie mi się to podoba. Mój chłopak też bardzo polubił swój kaszkiet i cieszę się widząc jak chętnie on go nosi. Bałam się, że taka czapka nie będzie pasować do ubrań, które nosi na co dzień, ale na szczęście nie miałam się czego obawiać. Kaszkiet pasuje tak samo dobrze do garnituru, jak i do dżinsów i jakiejś fajnej kurtki.

Myślę, że jeszcze kilkanaście miesięcy temu mój chłopak nie włożyłby na głowę kaszkietu. Jednakże wraz z wiekiem zmienił się gust i mój i jego. Ubiera się on teraz bardziej elegancko, a więc noszenie eleganckiej czapki niczym z serialu Peaky Blinders bardzo do niego teraz pasuje. Cieszę się, że prezent mu się spodobał i trafiłam w jego gust z kolorem kaszkietu.