Czy czyszczenie dywanów to skomplikowany proces?

Dywan należy regularnie czyścić i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Chcemy by ładnie wyglądał, nie wydzielał nieprzyjemnych zapachów i nie kumulował alergenów i stał się pożywką dla bakterii, grzybów i roztoczy, które są zagrożeniem dla zdrowia. Tradycyjne czyszczenie dywanów na sucho i mokro oferowane przez większość specjalistów od sprzątania.

Czyszczenie dywanów – usługi profesjonalistów

czyszczenie dywanów cennikW warunkach domowych czyszczenie dywanów jest znacznie utrudnione, ponieważ czyści się tylko wierzch włosa dywanu. Ponadto czyszczenie dywanów w domu stwarza wiele niedogodności, a po obróbce na mokro dywan również pozostaje wilgotny. Ta metoda czyszczenia powoduje, że dywan wydziela nieprzyjemny zapach, ponieważ brud pozostający głęboko w tkaninie zaczyna gnić. Dlatego lepiej jest zainwestować w profesjonalne czyszczenie dywanów Cennik nie jest wygórowany i każdy raz na jakiś czas może sobie pozwolić na skorzystanie z takiej usługi. Tylko przemysłowe pranie dywanów w profesjonalnej pralni zapewnia eliminację brudu i niebezpiecznych organizmów, które nagromadziły się głęboko we włosie dywanu. Profesjonalne pranie dywanów pozwala również ożywić produkt, odświeżyć kolory, podnieść włosie i nadać dywanowi przyjemny zapach. Efekt jest zaskakująco dobry. Wielu klientów jest bardzo zaskoczonych, kiedy forma dostarcza wyprany i wyczyszczony dywan, który wygląda jak nowy.

Profesjonalne czyszczenie dywanów to zorganizowana logistyka. Dla wygody klientów dywany są dostarczane do pralni i przywożone po sprzątaniu. To staranne i dokładne sprzątanie, pranie, suszenie, po czym dywany są rozczesywane, pakowane i dostarczane do klienta. Cały proces trwa kilka dni. W związku z tym lepiej jest zapłacić, niż męczyć się samodzielnie próbując wyczyścić dywan.