Czy warto mi zamontować nowe balustrady?

balustrady

Przez przypadek jak cofałam swoim samochodem to uderzyłam w moją bramę wjazdową. Pech chciał, że się uszkodziła. Wgniecenia nie dało się naprostować. Czekał na mnie dodatkowy wydatek na zakup nowe bramy wjazdowej.

Wymiana ogrodzenia i nowe balustrady

balustrady

Ktoś z was by powiedział, że przecież wgniecenie nie jest powodem do jej wymiany, że da się ją naprawić. Może przy zwykłych bramach i owszem można coś takiego naprawić, ale jak brama ma coś takiego jak automatyka do bram, to nie da się tak łatwo tego naprawić. Zwłaszcza, że miałam wtedy wyjątkowego pecha i uszkodziłam sobie to urządzenie. Niestety musiałam kupować nową bramę. Udałam się do sklepu w Warszawie, by obejrzeć tam liczne bramy wjazdowe i garażowe. Może jak mnie będzie stać to kupię sobie nowe drzwi garażowe, ale w to bardzo wątpię, gdyż ceny tych bram mogą powalić na kolana. W tym sklepie oprócz bram były jeszcze przeróżne ogrodzenia. Ale tego akurat nie uszkodziłam, tylko i wyłącznie moja brama ucierpiała. Nie wspomnę już o samochodzie, tyle światło mam do wymiany. Ale za to akurat dużo nie zapłacę, co za wymianę bramy. Może powinnam zamontować jakieś balustrady z Warszawy, tak by wyznaczały drogę przejazdu. Nie ukrywam, że samochód zjechał mi trochę na bok, a gdyby one były to może bramy bym nie uszkodziła. Może trochę teraz kombinuję, ale nie wiem co zrobić aby nie dopuścić do ponownej sytuacji, zderzenia samochodu z bramą. Może wy macie jakieś pomysły, to piszcie do mnie. Chętnie zapoznam się z każdym pomysłem. Może wy też mieliście podobne sytuacje i chcecie się z tym podzielić.

Możecie do mnie pisać, a ja upublicznię wasze posty. Późnej jeszcze napiszę, jak dokonam całej wymiany bramy i opowiem wam ile mnie to tak naprawdę kosztowało. Mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt dużo. To będzie lekcja na przyszłość.