Czym charakteryzuje się Certina Podium?

Są marki, które rozpoznają ludzie na całym świecie. Są też takie, które są bardzo prestiżowe i wyróżniają się na tle konkurencji. Jeżeli szukamy połączenia wymienionych cech, chronometry Certina, sprawdzą się idealnie. To zegarki na każdą okazję i dla każdego. 

Kolekcja zegarków Podium od Certiny 

certina podiumSzwajcarska marka Certina, należy do jednych z najstarszych przedsiębiorstw produkujących chronometry. To firma, która jako jedna z pierwszych opracowała wodoszczelne zegarki. Jednak dziś zajmiemy się nie tyle samą firmą, ile jedną z kolekcji, zresztą bardzo popularnej, czyli Podium. To zegarki stworzone z myślą o osobach pełnych charyzmy, wyraźnych i zdecydowanych. Certina Podium cechuje połączenie klasyki z nowoczesnością. Gdzie klasyką pozostaje charakterystyczne wzornictwo Certiny, a nowoczesności dodają silikonowe i skórzane paski, które mogą być noszone naprzemiennie. Certina Podium, w porównaniu z ofertą konkurencji, jest stosunkowo tanim produktem. Gdzie słowo „stosunkowo”, zostało użyte nieco z przekąsem, ponieważ najtańszy model Podium, to koszt ponad trzech tysięcy złotych, a najdroższych wersji ponad dwa razy tyle. Jednak jest to cena, w którą wliczony jest naprawdę wyjątkowy design linii Podium, najlepszy, automatyczny mechanizm oraz prestiż samej marki. W tej cenie nie znajdziemy lepszego zegarka ekskluzywnych marek i polecenie Certiny Podium jest dlatego, jak najbardziej uzasadnione. Certina za niższą cenę, oferuje zegarki najwyższej jakości, czego konkurencja skrupulatnie unika.

Kolekcja Podium sprzedaje się bardzo dobrze, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Nie ma się czemu dziwić, jest bardzo przemyślana i spójna, a w przypadku zegarków jest to bardzo istotny element. Kilka tysięcy złotych, wydane na zegarek z najwyższej półki, to rozsądna cena.