Daję pracownikom torby na ramię od samsonite

W mojej firmie pracownicy są bardzo doceniani. Zawsze staram się ich nagradzać za dobre wyniki w sprzedaży i tym razem postanowiłem przygotować konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie o co walczyć i wygrają trzy najlepsze osoby.

Pracownikom się bardzo podobają torby na ramię samsonite

torby na ramię od samsoniteW sumie to pierwszy taki konkurs organizuję i jestem trochę zagubiony, ale poradzę sobie. Wiem co będzie najatrakcyjniejszą nagrodą i w to zainwestuję. Kupię dla zwycięzców torby na ramię od samsonite, które są bardzo prestiżowe. Wiem, że wielu moich pracowników chciałoby mieć takie torby a jak dowiedzą się, że są one do wygrania w konkursie to na pewno dadzą z siebie wszystko. Pojechałem do sklepu i kupiłem torby na ramię od samsonite w wersji damskiej i męskiej. Jest to produkt uniwersalny dlatego nie będzie miało znaczenia kto wygra, bo nagroda będzie nadawała się dla każdego. Wziąłem fakturę na firmę, bo tak zaleciła mi księgowa i wróciłem do firmy. Zaleciłem koordynatorom przekazanie swoim pracownikom, że jest konkurs. Każdy dostał za pośrednictwem poczty elektronicznej wytyczne i zasady. Czas mieli do końca miesiąca. Ja cierpliwie czekałem na rozstrzygnięcie. Koordynatorzy regularnie podsyłali mi statystyki. Wszystkie torby na ramię od samsonite osobiście będę wręczał pracownikom. Przyznam, że wyniki osiągali na prawdę wysokie. Nawet nie spodziewałem się, że taka nagroda tak pozytywnie wpłynie na sprzedaż w poszczególnych działach. Ostatniego dnia miesiąca dostałem listę osób, które wygrały.

Oczywiście każdy był szalenie zadowolony z prezentów. Wszystkim torby się bardzo podobały i powiedzieli, że dla takich prezentów mogą zawsze wygrywać konkursy. Będę je robił regularnie od tej pory. Pracownicy się cieszą a ja osiągam dobre zyski.