Delikatny łańcuszek przy torebce

 

W tym roku zaproszona jestem na kilka wesel. To bardzo miłe uczucie, móc bawić się z bliskimi nam osobami, ciesząc się ich szczęściem. Każde takie wesele wiąże się zarówno dla organizatorów, jak i dla gości, z różnymi wydatkami. Kobiety, na przykład, na każdym weselu chcą wyglądać inaczej. Ja, na szczęście, mam w szafie kilka sukienek, które chce nieco odświeżyć butami i dodatkami. 

Zamawiamy łańcuszki do torebki

łańcuszek do torebki sklep internetowyWesele dla wielu kobiet jest pretekstem do tego, żeby ubrać się w jakąś ładną kreację i zaprezentować się jak na balu. Ja w tym roku jestem zaproszona na kilka wesel i na każdym z nich chciałabym wyglądać inaczej. W stylizacjach weselnych znaczenie ma nie tylko nasza kreacja, ale też dodatki, które dodają jej charakteru. Oprócz odpowiednio dobranych butów czy biżuterii, duże znaczenie mają też torebki. Ja mam dwie kopertówki, które postanowiłam nieco odświeżyć. Z racji tego, że mają one odpinane paski, postanowiłam paski te zamienić na łańcuszek. Znalazłam oferujący niedrogi łańcuszek do torebki sklep internetowy i zamówiłam kilka sztuk o różnych grubościach. Taki łańcuszek do torebki jest bardziej elegancki i kobiecy, niż zwykły pasek. Mi szczególnie podobają się bardzo cienkie, subtelne łańcuszki. I właśnie zamówiłam takie dwa, w różnej długości. Co prawda na weselu nie nosimy cały czas torebki przy sobie, ale jest ona zauważalna na samym ślubie i na samym początku wesela. A dopracowana w każdym calu stylizacja zawsze przykuwa uwagę.

Ważnym elementem każdej stylizacji, również tej weselnej, są dodatki. Do takich dodatków zaliczyć można na pewno torebkę. Ja mam dwie kopertówki i postanowiłam dokupić do nich eleganckie łańcuszki, które będą pełniły rolę paska. Znalazłam sklep internetowy, który ma w ofercie takie eleganckie łańcuszki w srebrnym kolorze, idealnie pasujące do mojej kreacji.