Deski kompozytowe do letniego ogródka

Deski kompozytowe

Otworzyłam własną kawiarnię koło swojego domu. Piekłam ciasta od dawna, robiłam dobre desery i napoje. Postanowiłam eksperymentalnie wykorzystać swoje zdolności i zobaczyć czy będą chętni nie tylko do kupowania moich wyrobów, ale także do spędzania czasu w kawiarni.

Deski kompozytowe są mocne

Deski kompozytoweChciałam przygotować coś w rodzaju letniego ogródka koło domu. Stały by tam stoły z krzesłami, parasole do ochrony przed słońcem. Chciałam stworzyć rodzinny i przyjazny klimat. Musiałam jednak zrobić coś z podłożem, bo nie miałam ładnego podejścia. Zdecydowałam się na wytrzymałe deski kompozytowe z Warszawy. Takie deski są stosunkowo tanie a do tego łatwe w montażu. Są lepiej zabezpieczone przez słońcem, zimnem i ciepłem, jak również przed wodą, niż deski drewniane, ale też wyglądają lepiej niż taka kostka brukowa. Nie ma problemu z postawieniem na nich czegokolwiek, a rozlane napoje nie zniszczą ich struktury. Zatrudniłam fachowców, którzy wykonali dla mnie wszystkie pomiary, obliczenia i przygotowali projekt. Potem razem wybraliśmy deski kompozytowe, a oni je zamontowali. Nie trzeba specjalnie przygotować podłoża ani otoczenia, żeby to zrobić. To mnie cieszyło. W międzyczasie kupiłam drewniane zestawy krzeseł i stolików, parasole na podstawie, obrusiki, serwetki, naczynia, wydrukowałam menu i zalaminowałam, żeby się nie zniszczyło. Całość finansowy prezentowała się dosyć dobrze, a nawet jakby coś nie wyszło, to zawsze mam ładną działkę, a meble się sprzeda. Nie było to jednak konieczne.

Mój kawiarniany ogródek letni cieszy się powodzeniem. Na razie przychodzą do mnie sąsiedzi i ich znajomi, ale mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni. Uczę się piec nowe ciasta i przygotowywać desery i koktajle. Trzeba się rozwijać w biznesie.