Dobrej jakości markery suchościeralne

 

Chyba każdy kojarzy widok tablicy zapisanej kredą i ubrań brudnych od pyłu. Na szczęście czasy gdzie w szkołach i na uczelniach po tablicy pisało się kredą odchodzą do lamusa. Obecnie wszędzie montowane są tablice suchościeralne. Obecnie zamiast kredy stosuje się specjalne markery, dzięki którym zapiski są wyraźniejsze, a także trwalsze.

Markery do pisania po tablicach suchościeralnych

marker suchościeralnyChyba nikt tego nie lubił jak odchodził od tablicy i jego ubrania były całe w sproszkowanej kredzie. Ciężkie do zniesienia także było to, że na tablicy startej mokrą gąbką po chwili nie było nic widać, ponieważ w momencie, gdy taka tablica wysychała, to to co zdążyliśmy już na niej zapisać zlewało się z tłem. Na szczęście już nie musimy się tym martwić, a to wszystko dzięki specjalnym tablicom. O jakiegoś czasu w szkołach i na uczelniach zwykłe tablice, na których pisaliśmy kredą, wymieniane są na tablice suchościeralne na których piszemy markerami. Marker suchościeralny po pierwsze nie brudzi nas, a po drugie dużo łatwiej napisać coś nim w czytelny sposób. Kreda nam się rozmazuje, a zapis wykonany takim markerem jest trwalszy. Markery dostępne są w różnych kolorach, więc możemy nimi sporządzać nie tylko zapiski, ale także różnego rodzaju rysunki, gdzie musimy wyszczególnić niektóre elementy. Całkiem śmiało można stwierdzić, że taki marker nada się do prowadzenia zajęć szkolnych z każdego przedmiotu.

Cały taki zestaw markerów, możemy zakupić za pośrednictwem internetu. Za pięć takich markerów w różnych kolorach zapłacimy od kilkunastu do maksymalnie kilkudziesięciu złotych. Jest to bardzo niska cena, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że takie markery wystarczają na bardzo długo. Nawet jeśli korzystamy z nich codziennie po kilka godzin lekcyjnych, to i tak wystarczą nam na kilka miesięcy.