Dobry zespół na wesele kujawsko- pomorskie

Mój kolega gra obecnie w zespole. W sumie to od najmłodszych lat chodził do szkoły muzycznej i uczył się grać na wielu instrumentach. Pamiętam, że jako dziecko było mi go po prostu żal bo wtedy gdy inni się bawili on musiał chodzić na te lekcje gdy. A nawet gdy nie grał to musiał przecież godzinami ćwiczyć w domu.

Własny zespół na wesele

zespół na wesele kujawsko pomorskieRodzice kolegi myśleli pewnie, że może w przyszłości będzie pracował gdzieś w filharmonii albo, że ogólnie zajmie się muzyką poważną. U niego każdy w rodzinie był wykształcony muzycznie i miał zawód związany właśnie z muzyką. Kolega jednak za wszelką cenę nie chciał powielać tego schematu. Gdy był dorosły założył zespół. Nie był to jednak jakiś zespół rockowy a zespół, który miał grać na weselach i w ten sposób zarabiać na życie. Kolega do swojego zespołu zaprosił naprawdę wielu wspaniałych muzyków. Dlatego też potrafili zagrać chyba wszystko. Dlatego też gdy mieli już ułożony repertuar i byli gotowi występować mieli naprawdę bardzo dużo rezerwacji. Swój występ mieli jedynie na początku w internecie ale to wystarczyło żeby ten zespół na wesele kujawsko pomorskie stał się naprawdę popularny. Rodzice kolegi na początku nie byli zbytnio zadowoleni z tego, że to właśnie w taki sposób syn zarabia na życie. Uważali po prostu że ma naprawdę wielki talent. Jednak gdy zobaczyli ile jemu granie w tym zespole sprawia przyjemności zmienili zdanie. Zresztą słyszeli coraz więcej pochwał od znajomych, którzy byli na przykład na weselu, na którym grał ich syn.

Dzisiaj zespół kolegi jest chyba najpopularniejszym zespołem na wesele w całym województwie. Zresztą z tego co wiem to czasem na jakieś wesele jadą naprawdę daleko także absolutnie nie ograniczają się tylko do województwa. A kolega jest spełniony zawodowo.