Drewniany zegarek nowością na rynku

 

Andrzej w firmie pracował od dziesięciu lat. Ostatnio coś mówił, że się wypalił, potrzebuje zmiany. Nikt jednak nie traktował go poważnie, bo za długo siedział w tej firmie. Kiedy jednak złożył wypowiedzenie, to już wiedziałem, że mówił poważnie. Andrzej znalazł inną pracę.

Zegarek drewniany prezentem dla kolegi z pracy

zegarki męskie drewnianeSzanowałem go jako człowieka i pracownika, bo był świetny. Dlatego uznałem, że trzeba zrobić zrzutę na prezent pożegnalny dla Andrzeja. Wszyscy wyrazili ogromną chęć na zrzutkę, co mnie cieszyło, ponieważ wiedziałem, że za zebraną kasę uda się kupić coś porządnego. Miałem już nawet pomysł co kupić. Andrzej uwielbiał zegarki i miał ich chyba z osiem. Coś wspominał, że ostatnio na rynku pojawiły się nowe zegarki męskie drewniane i wiem, że planował sobie taki kupić. To będzie idealny prezent pożegnalny dla niego. Kiedy już zakończyłem zbiórkę pieniędzy na prezent, to poszedłem do sklepu z zegarkami. Wybrałem konkretny punkt, który jako pierwszy do sprzedaży wprowadzał nowości, które pojawiały się na rynku. Dzięki temu miałem pewność, że drewniany zegarek męski tam kupię. Oczywiście jak zawsze miałem rację, ponieważ drewniane zegarki były dostępne w tym sklepie. Nie zdziwiłem się, że Andrzej chciał sobie taki kupić, gdyż był to stylowy zegarek. Kupiłem taki, o którym mówił Andrzej i dostałem go w eleganckim pudełko. Kolegę żegnaliśmy w piątek i cieszyłem się, że już miałem kupiony dla niego prezent. Wiem, że będzie zadowolony.

Andrzej na pożegnanie przyniósł ciasto, które upiekła jego żona. Osobiście wręczyłem mu prezent od wszystkich, gdyż najlepiej się z nim kolegowałem. Kiedy zobaczył drewniany zegarek, to powiedział, że taki właśnie chciał mieć. Był mi wdzięczny za to, że sam wybrałem dla niego prezent.