Duże łóżko dla dziecka

W tym roku w końcu wprowadzam się wraz z dziećmi i mężem do nowego domu. Jest to zupełnie nowy budynek, który był projektowany i stawiany pod naszym nadzorem. Na razie jesteśmy jeszcze na etapie aranżowania wnętrz. Pomaga nam w tym moja znajoma projektantka, dzięki czemu będziemy mieli wszystko urządzone harmonijnie. 

Łóżka do nowego domu

łóżka dla dzieciOd urodzenia mieszkałam w budynku wielorodzinnym. Co prawda mieliśmy z rodzicami duże mieszkanie, w którym każdy miał swój pokój, ale jednak w skrytości serca marzyłam o własnym domku z ogrodem, w którym mogłabym się bawić bez ograniczeń. Zrealizowałam to marzenie dopiero w dorosłym życiu, a właściwie właśnie jesteśmy w trakcie jego realizacji. Wykańczamy właśnie wnętrza domu, do którego wprowadzam się z mężem i dziećmi. Kupiliśmy niedawno łóżka dla dzieci, po długich poszukiwaniach, bo chciałam, żeby dzieci miały piękne łóżka wykonane z drewna. Drewno, według mnie, jest najlepszym materiałem na meble, szczególnie te do sypialni. Jest naturalne, co dobrze wpływa na nasze samopoczucie no i przede wszystkim jest bardzo odporne na zniszczenia. Większość łóżek dla dzieci było zbyt małych. Chciała, żeby moje pociechy miały duże łóżka, które przydadzą im się również wtedy, kiedy podrosną. Na szczęście udało mi się znaleźć sklep należący do producenta wysokiej jakości mebli, gdzie znalazłam idealne łóżka do pokoju dzieci. Oczywiście każdy z nich ma swoje, oddzielne królestwo. 

Urządzanie własnego, wymarzonego domu jest dla mnie bardzo ekscytującym zajęciem. Właśnie jesteśmy w trakcie wykańczania poszczególnych pomieszczeń i niedługo się przeprowadzamy. Właśnie wstawiliśmy łóżka do pokoi naszych dzieci. Łóżka te wykonane z wysokiej jakości drewna i mają bardzo ładnie wykonaną ramę. Mają też odpowiednio duże rozmiary.