Felgi pomalowane sprayem

 

Jest takie ciekawe porównanie, że felgi w samochodzie to jak paznokcie u kobiety. Muszą być okazałe, duże, muszą być wyjątkowe i zadbane, bo naprawdę je widać i w pewnym sensie świadczą one o właścicielu, o tym, czy dba o siebie i o wygląd takich dodatków. Z felgami jest podobnie. Im większe tym ładniejsze, tym bardziej widocznie i tym mają zachowane lepsze proporcje, ale nie tylko, bo tym mamy przy nich więcej pracy.

Jak dobrze dbać o felgi?

spray do felgDuże felgi pięknie się prezentują, ale nie możemy zapominać, że są one szersze, przez co lepiej trzymają się na drogach, ale już gorzej zachowują się na koleinach. Ponadto mają mniejszą oponę, węższą, która słabiej amortyzuje wszelkie dziury i nierówności na drodze, a to z kolei oznacza, że nasze polskie drogi jeszcze nie są odpowiednio dobrze przygotowane do przyjęcia dużych felg, a przynajmniej nie stwarzają im takich warunków, jakie powinny. Felgi te jednak mają w sobie bardzo dużo piękna i uroku i od razu, widać je z daleka, bo rzucają się w oczy w przeciwieństwie do typowych felg. Mając takie felgi powinniśmy o nie dbać. Przede wszystkim warto pokusić się o spray do felg i wówczas można odświeżyć ich wygląd, bądź w ogóle zaszaleć z kolorem. Wszystko w naszych rękach i wszystko będzie zależeć od naszej wyobraźni, ale w sumie możemy pobawić się tak pięknymi felgami, bo z pewnością będą one świetnie widoczne, nawet z daleka, a ich prezencja będzie bardzo okazała.

Nie bójmy się troszeczkę pobawić i poeksperymentować z felgami, bo mogą one nadać fajnego charakteru samochodowi, jeżeli troszeczkę zmienimy ich kolor i styl. Ponadto pomalowanie felg sprawi, że będą one odświeżone, a to również bardzo dobrze, bo zakryjemy na nich ewentualne obtarcia i ryski, a więc warto zakupić wspomniany spray.