Firma świadcząca usługi spawalnicze

usługi spawalniczee

Nazywam się Jan i prowadzę swoją działalność od kilkunastu lat. Wcześniej pracowałem jako spawacz dla dużego przedsiębiorstwa jednak zdecydowałem zacząć działać na własną rękę. Wynająłem halę na obrzeżach Bydgoszczy i tam powstało moje przedsiębiorstwo.

Moje szerokiej skali usługi spawalnicze

usługi spawalniczee

Świadczę usługi spawalnicze również dla firm zagranicznych. W mojej firmie oferowane jest cięcie laserem materiałów o różnej grubości oraz ostatnio wprowadzone cięcie strumieniem wody, które jest doskonałe i precyzyjne. Jakiś czas temu miałem zlecenie na zrobienie pojemników metalowych i zaangażowałem do tego swoich najlepszych pracowników. W mojej firmie pracownicy odpowiadają odpowiednie papiery i mogą wykonywać usługi spawalnicze na różnych maszynach. Szkole na spawacza ma swoją cenę, ale warto zainwestować w ludzi, ponieważ dzięki temu mam wielu bardzo zadowolonych klientów. Moi kontrahenci z Holandii bardzo często składają u mnie zamówienia i chłopacy czasami zostają po godzinach. Płacę im podwójnie za nadgodziny i zostawanie jest dobrowolne. Jeżeli chodzi o usługi spawalnicze, to w Bydgoszczy są różne firmy, które także oferują cięcie strumieniem wody. Ja uważam jednak moja firma z uwagi na współpracę z zagranicznymi kontrahentami uważam, że jest jedną z wiodących. Zapotrzebowanie na szybkie usługi spawalnicze Bydgoszcz będzie zawsze, więc nie martwię się, że zabraknie mi zleceń. Dzięki swojej firmie wybudowałem sobie dom na obrzeżach Bydgoszczy i co roku mogę zmieniać samochód. Moi pracownicy bardzo dobrze zarabiają i również mogą pozwolić sobie na dużo więcej.

Usługi spawalnicze wykonujemy na najwyższym poziomie dlatego osiągnęliśmy taki sukces. Planuję podjąć współpracę z dużą firmą Bydgoską i wystosowałem do nich swoją ofertę. Ciekawy jestem czy moja oferta będzie im odpowiadała.