Firmowe imprezy tylko z wodzirejem

 

Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem dużej firmy transportowej, która w zeszłym roku zaczęła świadczyć swoje usługi również w krajach zachodnich. Nasi pracownicy są wspaniałymi ludźmi, których co jakiś czas nagradzamy premiami oraz dodatkami typu karnet na siłownię oraz obsługę stomatologiczną.

Impreza pod okiem profesjonalnego wodzireja

wodzirej na imprezy firmoweOstatnio jednak zdecydowaliśmy się na zorganizowanie imprezy firmowej, która pozwoliłaby nam lepiej się poznać oraz stworzyć rodzinną atmosferę, która – jak wiemy z doświadczenia – jest bardzo ważna dla każdego pracownika. Okazało się, że w dzisiejszych czasach zorganizowanie takiego firmowego wieczoru jest banalnie proste, gdyż na rynku istnieje bardzo wiele firm zajmujących się organizacją tego typu eventów. Aby zaplanowany wieczór był jeszcze bardziej atrakcyjny, zdecydowaliśmy, że będzie nam potrzebny wodzirej na imprezy firmowe, który nie tylko rozbawi towarzystwo, ale również zadba o przyjemną atmosferę. Zatrudnienie takiej osoby, jak się później okazało, było strzałem w dziesiątkę, gdyż prowadzący był nie tylko niezwykle czarujący, ale również sprawił, że cała impreza była niezwykłym przeżyciem zarówno dla zarządu jak i dla pracowników. Podczas imprezy firmowej lepiej poznaliśmy swoich pracowników oraz usłyszeliśmy od nich masę świetnych pomysłów dotyczących rozwoju firmy, które już niebawem zaczniemy wcielać w życie. Dodatkowo, nasi pracownicy wskazali w kwartalnych ankietach, że organizacja imprezy była jednym z najbardziej docenianych wydarzeń w pracy.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni firmie, która zorganizowała nasz event, ponieważ wszystko było profesjonalnie przygotowane i jesteśmy niemal przekonani, że jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług wodzireja, który jest człowiekiem lubiącym rozbawiać ludzi a jego obecność stanowiła niewątpliwą atrakcję dla wszystkich zgromadzonych gości.