Foto budka na Halloween

W moim domu, odkąd moje dzieci trochę podrosły, obchodzi się Halloween. To święto celebrowane jest już nawet w przedszkolach, nie mówiąc o podstawówkach, kiedy to dzieci po szkole umawiają się na wspólne chodzenie po domach i zbieranie cukierków.

Foto budka dla dzieciaków

foto budkaU nas też już przygotowałam cały koszyk ze słodyczami dla maluchów. Posprawdzałam tylko, czy cena na tych łakociach nadal nie widnieje, bo nie wypada. Pomyślałam też o innych zabawach. Pamiętam, że na moim ślubie była fotobudka na wesele i nawet dorośli mieli z niej wielką frajdę. Wszyscy do niej wchodzili po kilka razy, i robili sobie zdjęcia ze wszystkimi gośćmi. Dlaczego też nie wynająć takiej na Halloween? Od razu zadzwoniłam do znajomego pana, od którego była tamta fotobudka, aby przyjechał na kilka godzin i porobił dzieciom takie pamiątkowe zdjęcia w budce. Wiedziałam, że ma on dodatkowe rekwizyty, ale jak dzieci się przebiorą, to raczej nic więcej nie będzie potrzebne. Tyle różnych duszków, i przebranych wróżek do nas przyjdzie, że dodatkowa charakteryzacja nie będzie potrzebna. Ta rekomendowana przez wielu foto budka z Warszawy na pewno będzie odpowiednia dla dzieci, bo w jakiś sposób się ze sobą zżyją, jak będą pozować i razem się bawić. Moje dzieci co chwila przychodziły i przyprowadzały nowych kolegów, i robiliśmy pamiątkowe zdjęcia, które od razu się drukowały. Jedno dostawałam ja z dziećmi, a reszta była dla odwiedzających nas dzieci. W sumie przewinęło się u nas ze trzydzieścioro dzieciaczków. Dla każdego z nich oczywiście starczyło też i słodyczy, bo to po to głównie przyszły. No i w ten sposób foto budka pracowała cały dzień i Warszawa chyba nie widziała jeszcze tak fajnie obchodzonego u nas święta.

Na pewno będziemy dobrze wspominać ten dzień, bo było bardzo miło, mimo tego klimatu strasznych stylizacji, kościotrupów i potworków. Moje dzieci były złymi czarownicami i elfem z jakiejś bajki.