Fotograf ślubny z Wrocławia

Fotograf ślubny

Jakiś czas temu postanowiłam, że zostanę fotografem ślubnym. Zawsze fascynowały mnie te piękne chwile, które przeżywają ze sobą inni ludzie. Ceremonia zaślubin zawsze mnie wzrusza, nawet jeśli nie bardzo znam tych ludzi, którzy akurat biorą ślub. Kiedy zaś ich znam, w ogóle wtedy ryczę co chwilę jak bóbr aż mi wstyd.

Fotograf ślubny – muszę być najlepszy!

Fotograf ślubnyPonieważ uwielbiam przeżywać takie pozytywne momenty, a do tego zdjęcia ślubne nie są mi obce, postanowiłam fotografować na ślubach i weselach jako profesjonalista. Dawniej tylko wtedy, kiedy ktoś mnie poprosił to był ze mnie fotograf ślubny z doskoku. W końcu jednak postanowiłam zostać nim naprawdę. We Wrocławiu co prawda jest bardzo duża konkurencja i wiedziałam, że może mi być ciężko się wybić, ale z drugiej strony miałam już dość bogate portfolio, bo przecież fotografia ślubna była już przeze mnie robiona właśnie znajomym i znajomym znajomych. Teraz tylko zebrałam wszystko na stronie, dodałam rekomendacje i jakoś to wszystko udało się ładnie złożyć razem. Mam teraz piękną stronę i prowadzę własny biznes oparty na fotografii ślubnej. Jest to spełnienie moich marzeń o własnej działalności gospodarczej i wykonywaniu wolnego zawodu. Cieszę się, że już nie muszę chodzić co dzień rano do pracy na etacie.

Wstaję nieraz bardzo wcześnie na poranne sesje i bywam tym zmęczona, ale to już jest inny rodzaj zmęczenia. Cały czas jestem zadowolona z wybranej drogi. Myślę, że tak już zostanie, co nie znaczy, że zawsze jest kolorowo. Czasami miewam ciężkie chwile, ale robię to co lubię, więc one są tylko przelotne.

Więcej o fotografi ślubnej można znaleźć na stronie: http://www.sacalobra.pl