Gdzie w Poznaniu zrobię kurs nurkowy?

Od dziecka bardzo lubiłam wodę. Praktycznie codziennie chodziłam na basen, nawet kiedy byłam już dorosła i miałam masę innych zajęć. Ostatnio uznałam, że potrzebuję nowych wyzwań związanych z wodą. Stwierdziłam, że fajnie byłoby nauczyć się nurkować. Wiedziałam, że najlepiej jest się uczyć nurkowania pod okiem profesjonalisty, ponieważ wtedy mamy gwarancję bezpieczeństwa.

Zapisałam się na kurs nurkowy w Poznaniu

kursy nurkowe poznańZdecydowałam się, że muszę znaleźć jakieś szkolenie, gdzie pod okiem fachowca poznam podstawy nurkowania i nauczę się nurkować wraz z całym sprzętem do tego potrzebnym. Obawiałam się, że będzie to stosunkowo skomplikowane i nie wiedziałam, czy sobie poradzę. Poszukiwania odpowiedniego kursu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: kursy nurkowe poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Praktycznie w kilka minut znalazłam profesjonalny ośrodek szkoleniowy, w którym od podstaw uczono nurkowania. Kurs był przeznaczony dla osób początkujących, chociaż w ich ofercie znalazłam także szkolenia o zaawansowanym stopniu trudności. Kolejną zaletą tego kursu było to, że dzielił się na część teoretyczną oraz praktyczną. Zajęcia praktyczne odbywały się w warunkach symulujących prawdziwe głębiny, co bardzo mi się spodobało. Zdecydowałam się zapisać na kurs, tym bardziej że zaczynał się już za kilkanaście dni.

Jednakże tym, co mnie najbardziej przekonało do wyboru właśnie tego szkolenia, był fakt, że można było wynająć tam specjalistyczny sprzęt za niewielką dopłatą. Sam kurs był w dosyć niskiej, przystępnej cenie. Tym bardziej, że zajęcia praktyczne odbywały się pod indywidualnym okiem doświadczonego instruktora. Dzięki temu miałam pewność, że jestem bezpieczna i byłam bardzo zadowolona z obytego kursu. Był on świetnie zorganizowany.