Handel z taśmami przenośnikowymi jako pomysł na biznes

 

Własna firma bywa prawdziwym wyzwaniem. Ja jednak od początku wiedziałem, że praca pod presją dla innego człowieka nie jest dla mnie. W przeszłości podejmowałem nawet kilka prób ale nic z tego nie wyszło. Po prostu ja się do tego absolutnie nie nadawałem.

Oferowałem używaną taśmę przenośnikową

używana taśma przenośnikowa trudno zapalnaPewnego dnia okazało się, że dostałem w spadku ogromne pieniądze. Niestety nie wiedziałem jak je mądrze wykorzystać. Nie miałem jeszcze gotowego pomysłu na biznes więc zacząłem podróżować. Po roku już wiedziałem co chcę robić. W moim mieście znajdowało się wiele zakładów pracy. Jednak nie istniał rynek, który zapewniałby stałe dostawy taśm gumowych. Ten produkt nie był oczywisty i dosyć ryzykowny dlatego wiele osób się za niego nie brało. Ja na szczęście zatrudniłem dwóch specjalistów w tej dziedzinie i raz z nimi zacząłem tworzyć ogromną firmę. Na dodatek nasza używana taśma przenośnikowa trudno zapalna była porządnie wykonywana. Chciałem trafić z taśmami do każdego odbiorcy dlatego w moich ofertach znajdowała się również używana taśma trudno zapalna, która miała uzupełniać popyt w miejscach gdzie nie stać było osoby na kupno całkiem nowej. Oczywiście my jako przedsiębiorstwo zajmowaliśmy się nadawaniem używanych produktów odpowiednich parametrów. Jeszcze nie zdarzyła się sytuacja w której zrobiłem moich klientów lub wprowadziłem ich w błąd. Jako odpowiedzialny szef brałem również pod uwagę to jak działać w przyszłości. Dzisiejsze czasy wymagały od każdej sporej firmy odpowiedniej strony internetowej. Miałem w planach zatrudnienie grafika, który działałby ze mną w dłuższej perspektywie czasu.

Na dodatek zależało mi na tym aby w przyszłości powstał sprawny sklep internetowy. Musiałem dostosowywać się do oczekiwań klientów, którzy byli stałymi użytkownikami internetu. Zależało mi na tym, ponieważ dzięki temu zyskiwałem coraz większą przewagę na rynku pracy.