Ile kosztuje wymiana szybki?

Model iPhone 7, mimo, że od daty jego premiery minął już jakiś czas, ciągle pozostaje jednym z najpopularniejszych wśród urządzeń od Apple. Jest tak, albowiem jest to smartfon, który nadaje się zarówno do pracy, jak i do praktycznego użytkowania.

Koszt wymiany wyświetlacza w „siódemce”

wymiana szybki iphone 7Niestety nie ma telefonów nie do zdarcia i urządzenia Apple nie są tu wyjątkiem. Co najwyżej można je zabezpieczyć specjalnym szkłem ochronnym, ale nawet to nie gwarantuje iż wyświetlacz, w razie upadku z wysokości na beton, nie pęknie. Bowiem grawitacja jest wrogiem wszelkich urządzeń multimedialnych i w starciu z nią, żadne z nich nie ma szans. Rozbicie wyświetlacza w iPhone’ach jest zresztą najpopularniejszym powodem wizyt klientów w serwisach, bo w ich przypadku inne uszkodzenia to wyjątkowa rzadkość. Jeżeli interesuje nas wymiana szybki iPhone 7 jest modelem, w którym koszt tej usługi waha się od 250 do około 380 złotych. Nie jest to dużo, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę, że koszt wymiany wyświetlacza w modelach wyższych może wynosić nawet 700-800 złotych. W naszym mieście możemy skorzystać z usług świadczonych przez firmowe serwisy Apple, ale także tych zwyczajnych, które wyspecjalizowały się w naprawach i wsparciu urządzeń tej firmy. Gdy chodzi o porównanie cen i jakości usług świadczonych przez firmowe oraz prywatne serwisy, to nie da się zauważyć większych różnic, jednak prawdą jest, że serwisy prywatne są nieco tańsze.

Mówi się, że znalezienie dobrego serwisu GSM, jest tak samo trudne, jak znalezienie dobrego mechanika samochodowego. Nie możemy się z tym zgodzić, ponieważ w tej branży panuje tak duża konkurencja, że serwisy, które świadczą usługi nierzetelnie lub dopuszczają się nieuczciwych praktyk, bardzo szybko znikają z rynku.