Imienne naklejki na ścianę

Nasze dziecko od zawsze miało pokój z nami. Jednak córka zaczęła rosnąć i postanowiliśmy, że przydałby się jej w końcu osobny pokój. Mieliśmy już coś tam przygotowane, zostały tylko drobne poprawki kosmetyczne. Nie chciała być w pokoju sama, więc musieliśmy się głowić, co takiego wymyślić, żeby polubiła swój nowy pokój. Nie mogła w końcu całe życie mieszkać w pokoju z rodzicami.

Naklejka imienna dla córki

naklejki ścienne z imieniem dzieckaZaczęłam więc aranżować jej pokój tak, aby był przyjazny małej dziewczynce. Zastanawiałam się, jak zachęcić ją do przebywania w pokoju, więc wyszukałam naklejki ścienne z imieniem dziecka w internecie. Mogłam sobie zamówić dowolne imię, jakie chciałam i wszystko wysyłali nam na nasz adres. Będzie miała taką własną spersonalizowaną naklejkę, która na pewno jej się spodoba. Gdy tak przeglądałam różne wzory, które były dostępne, zauważyłam, że mają naklejki nie tylko z imionami. Były różne postacie z bajek. Znalazłam też takie, za którymi moja córka wręcz szalała. Cały czas mogłaby oglądać taką jedną bajkę o księżniczce. Dlatego bez zastanawiania, wzięłam jej kilka takich bajkowych naklejek. Jednak najbardziej zachwycałam się tą naklejką z imieniem. Teraz to można wszystko zamówić praktycznie, co tylko sobie wymyślimy. Gdy naklejki do mnie dotarły, chciałam zrobić córce niespodziankę i przed jej powrotem z przedszkola, wszystko ładnie udekorować. Mąż mi trochę pomagał, bo naklejki były dość duże. nawet trochę za dużo ich wzięłam, bo kilka nie zmieściło się na ścianie, poniosło mnie.

Córka, gdy ujrzała naklejkę ze swoim imieniem, bardzo się ucieszyła. Siedziała potem cały dzień w pokoju i przyglądała się nowym naklejkom z postaciami z bajek i ze swoim imieniem. Powoli zaczęła oswajać się ze swoim pokojem i to był dobry krok.