Jak działają olejki CBG?

 

Wiele osób jest zainteresowanych zakupem olejków konopnych, ponieważ zawierają one pełne spektrum leczniczych fitokannabinoidów. Pamiętać należy, że nie są to produkty drogie więc na ich zakup stać dosłownie każdego.

Właściwości naturalnych olejów CBG

olejki cbgKannabigerol (CBG), to fitokannabinoid, który uznaje się za najważniejszy, pierwotny, albowiem to właśnie z niego powstają inne kannabinoidy. Jest to składnik czynny, który trudno jest wyodrębnić, albowiem występuje tylko w początkowej fazie kwitnienia konopi. Jego działanie jest bardzo podobne do kannabidiolu (CBD), lecz, przez wielu jest on uznawany za mocniejszy, a przez to, skuteczniejszy w działaniu. Olejki CBG zawierać mogą jedynie śladowe ilości THC, w związku z czym nie wykazują właściwości odurzających ani uzależniających. Warto również podkreślić iż te wyroby są bardzo wydajne, albowiem dzienne ich spożycie nie powinno być większe niż kilka kropel. Gdy chodzi natomiast o ceny tych olejów, to wszystko zależy od stężenia procentowego CBG, a to, im jest większe, tym droższy jest wyrób. Trzeba też podkreślić, że regularne spożywanie tego produktu może mieć wpływ nie tylko na podniesienie odporności, ale też pozwala zachować skórze optymalne nawodnienie i zdrowy, młody wygląd. Gdy chodzi natomiast o to, gdzie można je kupić, to najprościej zrobić to w jednym z polecanych sklepów online, albowiem mają one największy ich wybór i najbardziej rozsądne ceny. Dodać trzeba iż olejki CBG pochodzą wyłącznie z legalnych upraw z UE oraz USA.

Zdecydowanie warto zakupić oryginalny olejek CBG, albowiem są to produkty niezwykle skuteczne, a przy tym niedrogie i wydajne. Zawierają one jednak nie tylko kannabigerol, ale też wiele innych, również niezwykle wartościowych składników czynnych.