Jak możemy leczyć rozstępy?

Żyjemy w czasach, gdy leczenie rozstępów jest możliwe, ale i skuteczne. Do wyboru mamy mnóstwo sposobów, które pozwolą nam na odzyskanie dawnego wyglądu skóry. Dla osób, które nie chcą usuwać rozstępów, lecz je leczyć, jest jeden bardzo innowacyjny sposób.

Czy leczenie rozstępów jest możliwe?

leczenie rozstępów KatowiceLeczenie rozstępów jest możliwe i to w przypadku każdej z nas, która z takim problemem się boryka. Bardzo innowacyjną, a przy tym skuteczną metodą, jest Icon 1540. Przede wszystkim leczenie przy pomocy takiego lasera, jest bardzo nieinwazyjne. Możemy zatem prowadzić swoje życie normalnym trybem i nie odczuwać skutków zabiegu. Jakie są główne zalety tej metody leczenia? Mamy wyrównaną skórę. Gdy pojawiają się rozstępy, nie ma nic gorszego niż nierówności, które nawet gdy są blade, znacząco szpecą nam daną część ciała. Dla kobiet to wyjątkowo niekomfortowe i prowadzi do wielu kompleksów. Zabieg takim laserem oczywiście powoduje, że namnażają nam się włókna kolagenowe, których brak, jest przyczyną naszych rozstępów. Oczywiście jedna terapia nie da nam efektu, o jakim marzymy. Musimy kilkukrotnie powtórzyć zabieg i dopiero wtedy możemy się spodziewać, że nasza skóra znów będzie piękna. W niektórych przypadkach rozstępy mogą całkowicie nie zniknąć. Na pewno jednak nastąpi znaczna ich redukcja i nie będziemy już musiały się wstydzić, że coś odkrywa nam wstydliwy rozstęp. Ceny takiego zabiegu w różnych miastach są inne. Dziś nam oferują leczenie rozstępów Katowice, Bydgoszcz, czy też Kraków. Większe miasta, ale i coraz więcej tych mniejszych, które wychodzą na przeciw naszym problemom.

Rozstępy są bardzo wstydliwą przypadłością, która wiele kobiet ogranicza. Boimy się rozebrać na plaży, czy też założyć krótkie spodenki. Dzięki skutecznym metodom leczenia, nasze kompleksy znikną, a my będziemy mogły znów nosić co chcemy, bez żadnych obaw.