Jak powinna wyglądać ulotka?

Ulotki reklamowe i wszelkie inne foldery – to było coś, co zapełniało magazyn w naszej firmie, jednakże najważniejszy był projekt. Już nie wiedzieliśmy, gdzie trzymać te wszystkie materiały, a na dodatek z każdym nowym wydarzeniem ważnym w branży produkowaliśmy inne materiały, bo przecież muszą być aktualne.

Małe, acz treściwe – projekty ulotek

projekty graficzne toruńNieuniknione było więc dla nas podjęcie współpracy z drukarnią, która będzie kompleksowo realizować nasze zapotrzebowanie w tym kierunku. Szybko zorientowaliśmy się, że jest niewiele większych zakładów w naszym mieście, dlatego byliśmy zdecydowani do podpisania umowy z najbliższą drukarnią. Projekty graficzne toruń to było coś, na co zwracaliśmy największą uwagę. Nasz specjalista od marketingu podjechał więc na spotkanie, aby ustalić z drukarnią wszelkie warunki współpracy, takie jak przewidywane nakłady ulotek i folderów oraz cena za sztukę przy konkretnej ilości zamówienia i przygotowanie odpowiedniego projektu. Zależało nam też na bardzo dobrej jakości oferowanych materiałów drukowanych, stąd też poprosiliśmy o kilka przykładowych realizacji, za które firma była odpowiedzialna i którymi mogła się pochwalić i pokazać różne projekty graficzne. Później wspólnie z pracownikami myśleliśmy, co wtedy, kiedy nie zdążymy przygotować dobrego projektu graficznego ze względu na duże obłożenie pracy naszego grafika. Nasz pracownik dowiedział się, że ta konkretna drukarnia współpracuje z grafikami, stąd też to nie będzie żaden problem, jak raz na jakiś czas zlecimy firmie przygotowanie gotowego projektu do druku.

Każdy projekt dodatkowo powinien być odpowiednio wcześniej przez nas zaakceptowany, aby jak najlepiej spełniał oczekiwania zarówno nasze, jak i wszystkich naszych klientów, którzy będą zainteresowani usługami. Jednakże wiedzieliśmy, że ta konkretna drukarnia bardzo dobrze poradzi sobie z każdym zadaniem związanym z drukiem, jakie tylko będziemy mogli wymyślić.