Jak stać się posiadaczem dużego sklepu zabawkowego

Założenie własnego biznesu w obecnych czasach nie jest ani trudne, ani drogie. Przykładem mogą być sklepy internetowe działające na zasadzie droppingu, czyli współpracy polegającej na przejęciu prac, związanych z magazynowaniem, pakowaniem, oraz dostarczaniu przesyłek odbiorcom. W moim przypadku, chciałem otworzyć sklep z zabawkami i szukałem sposobu na pozyskanie najlepszych producentów w tej branży.

Jak uruchomić sklep internetowy z zabawkami?

sklep internetowy keel toysPomysłów było dużo, jednak wszystkie wymagały sporych zasobów finansowych i dużego magazynu. Szukając dobrych producentów natrafiłem na sklep internetowy keel toys, który oprócz standardowej sprzedaży, oferował również współpracę na zasadzie droppingu. Dla początkującego sklepu jest to idealne rozwiązanie, umożliwiające sprzedaż bez kosztów magazynowania i pracy związanej z pakowaniem i wysyłaniem towarów. Po mojej stronie było tylko pozyskiwanie klientów i odpowiedni marketing sprzedawanych produktów. Dodatkowo, zostałem wyposażony we wszystkie konieczne zdjęcia i opisy produktów, co jeszcze przyśpieszyło otwarcie sklepu internetowego. Keel toys okazał się doskonałym wyborem, praktycznie nie musiałem już poszukiwać innych producentów artykułów dla dzieci. W ciągu niespełna jednego miesiaca, miałem sklep oferujący zróżnicowany asortyment, w bardzo dobrych cenach. W ofercie między innymi były: zabawki z każdej grupy wiekowej, multimedia, oraz książki dla dzieci i młodzieży.

Poza tym uruchomiłem dział ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami dla noworodków i niemowląt, oraz takie akcesoria jak: foteliki samochodowe, wózki, ubranka, mebelki i wiele innych produktów. Ważnym dodatkiem wynikającym z takiej współpracy, był również fakt posiadania przez firmę, wszystkich niezbędnych certyfikatów, oraz protokoły testów zawierające aktualne wymagania normatywne.