Jakie szafy takie stacje

stacje transformatorowe

Tego dnia miałem doskonały humor. Dlaczego tak było nie miałem pojęcia, ale czasem tak się zdarza. Byłem sobie w domu, miałem wolny dzień i wszystko w głębokim poważaniu.

Jakie stacje transformatorowe wybrać

stacje transformatoroweNawet to, że z rana majster zadzwonił, że szafy rozdzielcze coś szwankują. A ja mu na to mogłem odpowiedzieć, że nic mi do tego, muszą sobie sami radzić. Bo ja jestem na zasłużonym urlopie i zaraz idę na ryby. A na rybach nie ma szaf rozdzielczych, bo jakie szafy mogą być na rybach. No, ale przez głupotę wziąłem telefon za sobą. A może nie przez głupotę, a przez zwykły stan klasycznej odpowiedzialności. No bo jak coś, to może faktycznie. No, ale rozsiadłem nad wodą, rozłożyłem kije, ponęciłem stanowisko i ze skupieniem obserwowałem spokojnie tańczący na wodzie spławik. No i znowu telefon. Z lekka zdenerwowany, po spławik zaczął nerwowo drgać, co znaczyło, że jakaś ryba się do przynęty dobiera, odbieram telefon. A tam znowu majster że tym stacje transformatorowe zaczynają szwankować. Jeszcze bardziej zdenerwowany, bo spławił nagle zanurkował pod wodę, krzyknąłem tylko do słuchawki jakie macie szafy, tak działają stacje z pełnym zamachem zaciąłem. No, ale oczywiście się spóźniłem i spławik z wrażenia przeleciał mi nad głową, a pozbawiony zjedzonej przez rybę zanęty haczyk wbił się w gałąź drzewa. „ A niech to wszystkie szafy sterownicze pochłoną” wrzasnąłem na cały głos, aż siedzący nieopodal wędkarze tylko spojrzeli z wyraźną dezaprobatą. „No tak „pomyśleli zapewne „ rozdzielnice niskiego napięcia mu się pomieszały i zapomniał gdzie jest” Widząc ich pełne potępienia spojrzenie bez słowa zebrałem się, spakowałem i wróciłem do domu. I tak się zakończyła moja wyprawa na ryby, a następnego dnia łowiłem w pracy baterie kondensatorów. I muszę przyznać, że to mi wychodziło dużo lepiej. Jak widać na tym się znam, a na rybach tak średnio.

Zresztą, jak nie biorą ryby, to biorą wędkarze, a ja nie z tych co biorą, więc wyraźnie się do tego hobby nie nadaję. Może będę się musiał przerzucić na coś innego. Na przykład zbieranie znaczków. Jest to z pewnością mniej niebezpieczne.