Karty płatnicze, a wynajem drogich aut

Płatność gotówką odchodzi w niepamięć. Sam na co dzień prawie nigdy nie posiadam żadnych pieniędzy, a jedynie bardzo cienki portfel z paroma kartami kredytowymi. Opowiem wam więc historię związaną z wypożyczalnią samochodów sportowych, która mi się wczoraj przydarzyła. Chciałem wynająć auto, gdyż dwa dni temu miałem dosyć poważną stłuczkę, a słyszałem, że wiele wypożyczalni oferuje auta zastępcze, stąd poszedłem do najbliższej z nich dopytać o szczegóły.

Płacenie kartą za wynajem auta

wynajem luksusowych samochodów warszawaKu mojemu zdziwieniu firma powiedziała mi, że za wszystkie usługi można płacić kartą, a ja mogę owszem dostać samochód za fajną kwotę, jednakże będzie on takiej samej klasy. Zależało mi jednak na czymś bardziej ekskluzywnym, więc wolałem nawet trochę dopłacić i mieć pewność, że otrzymam nowy pojazd, który praktycznie wyjechał dopiero co z salonu. Postanowiłem przetestować tę możliwość płacenia kartą – zbliżyłem kartę do terminala, po wcześniejszym zaakceptowaniu warunków wynajmu. Płatność przeszła od razu i od razu mogłem wsiadać do swojego samochodu zastępczego, który już teraz wiem, że będzie bardzo dobrze się sprawdzał. Wynajem luksusowych samochodów warszawa do dziś bardzo sobie cenię. Już nie tylko możecie zrobić praktycznie dowolne zakupy przez internet. Teraz praktycznie za każdą usługę, na przykład taką, jak wynajęcie auta można zapłacić kartą i nie martwić się, że trzeba będzie jeszcze wcześniej przygotować jakąś gotówkę.

Wynajem aut sportowych i płacenie kartą powinien być umożliwiony przez każdą wypożyczalnię, gdyż jest to bardzo duży komfort dla każdego, kto nie nosi żadnej gotówki ze sobą. Wynająć w taki sposób można każde auto – zupełnie tak samo, jak wynajmuje się samochód za gotówkę. Formalności również nie jest więcej, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak dalej korzystać z usług dobrej wypożyczalni.