Kilogram za kilogramem, odchudzanie dla chłopaka

odchudzanie

Miałam chłopaka już od pół roku,ale ostatnio coś przestało nam się układać. Wiem, że czasem się tak dzieje, ale w tym wypadku, to ja się czułam winna za to, że już nie jest tak dobrze jak kiedyś.

Odchudzanie było polecane

odchudzanieFaktycznie, przytyłam trochę, i pewnie mu się przestałam podobać, jak w koło tyle zgrabnych dziewczyn i zdrowe odchudzanie w Krakowie w każdej możliwej gazecie było polecane młodym kobietom. Tylko ja taka kuleczka i chciałam się dla niego zmienić. Uznałam, że trener personalny mnie uratuje, bo sama byłam za leniwa na to, aby zapisać się na jakąś siłownię i zacząć ćwiczyć. Poszłabym może ze dwa, trzy razy, a potem by mi się znudziło i odechciało. Przydała mi się właśnie taka osoba, która będzie mnie motywować, dlatego trener osobisty był tutaj koniecznością. Bez niego bym sobie absolutnie nie poradziła, wiem o tym. Dlatego już od naszego pierwszego spotkania, powiedziałam, że zależy mi na tym, aby dużo pracować nad sobą i zmienić swoje życie. Obiecał mi trening funkcjonalny kilka razy w tygodniu, i ostre parcie na stratę kilogramów. Cieszyłam się, bo widziałam, że trenerowi zależało na tym, żebym schudła, że nie byłą to praca tylko dla odbębnienia kilku godzin i pójścia sobie do domu. Mój trening personalny był naprawdę męczący na początku. Ja, nie miałam za grosz ruchu wcześniej, i jadłam same niezdrowe rzeczy, miałam problem, aby wytrzymać całość. Często przerywaliśmy w połowie, i musiałam odpoczywać. Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy, wyglądałam już zupełnie inaczej. Teraz Kraków może mnie podziwiać. Wszyscy się za mną oglądali. Jednak mój chłopak przestał się za mną oglądać i odchudzanie nie pomogło, bo zobaczyłam go kiedyś z inną dziewczyną. I wiecie co?

Nie przejęłam się. Znalazłam sobie kogoś, kto kocha mnie niezależnie od tego jak wyglądam, i jestem szczęśliwa, a tamtym się już w ogóle nie przejmuję.