Kobieca spódnica z falbanami

Od dzieciństwa nie lubiłam nosić spodni. Zawsze mama ubierała mnie w kolorowe sukienki i spódniczki. Spodnie i spodenki ubierałam jedynie wtedy kiedy musiałam. Do tej pory bardzo lubię nosić suknie i spódniczki i w swojej szafie mam wiele sukienek i spódnic.

Urokliwa spódnica z falbanką

spódnica z falbanamiW okresie letnim jedyne co noszę to suknie i kolorowe spódnice. Piękna pogoda i wysokie temperatury pozwalają na to aby nosić lekką odzież. W swojej szafie mam bardzo dużo letnich kolorowych i wzorzystych sukienek oraz spódniczek o różnych krojach. Sama również przerabiam swoje stare rzeczy aby móc je nosić w kolejnych sezonach. Bardzo lubię przerabiać ciuchy i wraz z siostrą gdy byłyśmy nastolatkami projektowałyśmy i przerabiałyśmy nasze stare rzeczy. Nasze przeróbki nie zawsze były udane, ale zawsze było przy tym wiele zabawy i śmiechu. Nasza zabawa z krawiectwem  nie zakończyła się wraz z upływem lat. W późniejszych latach miałyśmy już więcej doświadczenia i obycia z maszyną do szycia i mogłyśmy staranniej i dokładnie przerabiać starą odzież. Ciuchy za grosze kupowałyśmy w lumpeksie i to na nich ćwiczyłyśmy. Teraz gdy jesteśmy dorosłe, a siostra otworzyła pracownię krawiecką to do niej zanoszę wszystkie swoje ciuchy. Ostatnio kupiłam piękną spódnicę z falbanami bardzo mi się spodobała a sklep online, w którym ją kupowałam miał akurat duże zniżki. Spódnica z falbanami była obłędna i bardzo kobieca, nie mogłam się doczekać żeby ją założyć. Niestety po tym jak kurier dostarczył paczkę okazało się, że jest na mnie nieco za duża. Musiałam zanieść ją do siostry aby ją zwęzić. Siostra gdy tylko zobaczyła spódnice nie mogła przestać się nią zachwycać, była piękna i estetycznie wykonana. Idealnie pasowała na ciepłe letnie dni i można było ją założyć praktycznie na każdą okazję. Po dokonaniu małej poprawki krawieckiej mogłam cieszyć się udanym zakupem.

Spódnice z falbankami mają w sobie urok. Są zarazem bardzo kobiece, romantyczne i niesamowicie zmysłowe. Podkreślają kobiece atuty, a ja nosząc taką spódnicę czuję się jak milion dolarów. Noszę ją zarówno do pracy jak i na spotkania towarzyskie.