Kobiece rowery górskie

 

Wypad na wycieczkę wygodnymi rowerami może sprawić ogromną radość całej rodzinie. Kontrolowany wysiłek fizyczny wyzwala hormon szczęścia i buduje naszą odporność, nie wspominając już o wzmacniającym działaniu na układ mięśniowy. Jazda rowerem jest tym rodzajem aktywności, który można uprawiać niemal w każdym wieku, wspólnie z rodziną, znajomymi lub, jeśli ktoś lubi, samotnie. Obecnie dopasowanie roweru do wieku, płci oraz przeznaczenia nie nastręcza żadnych trudności.

Rowery górskie Kross

kross lea r6Aktualnie możemy wybierać pomiędzy rowerami miejskimi, turystycznymi, szosowymi, modelami przeznaczonymi do driftu i streetu oraz wieloma innymi propozycjami producentów. Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych wersji bicykli są rowery górskie. W tej dziedzinie ciekawą propozycję stanowi model kross lea r6. Ten rower górski marki Kross jest dedykowany przede wszystkim aktywnym kobietom. Ciekawa kolorystyka, która łączy głęboką czerń, grafit oraz matową fuksję, przyciąga wzrok, natomiast budowa ułatwia pokonywanie długich dystansów w komfortowych warunkach. Rower Lea R6 został wyposażony w 27-biegowy napęd, amortyzatory Suntour oraz wysokiej klasy hamulce Shimano, dzięki czemu uzyskano wysoki stopień bezpieczeństwa i wygody w czasie jazdy nawet w trudnych warunkach. Ponadto ta propozycja marki Kross posiada 27,5” koła. Sam rower jest lekki – 14.6 kg, co pozwala paniom na bezproblemowe przenoszenie sprzętu, gdy sytuacja tego wymaga.

Rowery górskie Kross model Lea R6 są bardzo popularne wśród aktywnych pań, które wykorzystują je zarówno do uprawiania sportu, jak i dla relaksu. Ich budowa i kolorystyka przyciągają wzrok, a kobieca geometria sprawia, że nawet po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów wśród użytkowniczek nie występują bóle pleców, ani nadmierne zmęczenie.