Korzystam z programu do wystawiania faktur

Od kilku lat należę do grona polskich przedsiębiorców. Prowadzę małe biuro kredytowe, w którym oferuję pożyczki w imieniu kilku poważnych instytucji finansowych. Każdego miesiąca wystawiam swoim kontrahentom fakturę za swoje usługi. Miesięcznie tych faktur wystawiam maksymalnie dziesięć. Od początku działalności korzystam z programu fakturowego. Nie wyobrażam sobie wystawiać faktury w inny sposób.

W moim programie wystawiam faktury błyskawicznie

jaki program do fakturW mojej pracy liczy się czas. Muszę go mieć na tyle dużo, żeby móc spotykać się z moimi klientami i przygotowywać kompletne dokumentacji do wniosków kredytowych. Mam wiele rzeczy na głowie i ogromną odpowiedzialność za dane moich klientów. Do tego jeszcze raz w miesiącu ogarniam swoje przychody, czyli wystawiam faktury. Jak otwierałem swoją firmę to pierwsze co zastanowiłem się nad tym jaki program do faktur kupić, żeby nie musieć go potem zmieniać na inny. Zdecydowałem się na dobry program znanego producenta oprogramowania, bo uznałem, że jest to gwarancja jego regularnych aktualizacji i bezpieczeństwa danych. Nie zawiodłem się, bo cały czas używam tego samego programu. Mam w nim skonfigurowane dane i wystawienie faktury trwa kilkanaście sekund. Wszystko dzieje się automatycznie, a ja muszę tylko zmienić kwotę na fakturze względem poprzedniego miesiąca. Wystawienie kilku faktur zajmuje mi kilka minut i to jest dla mnie bardzo istotne, że wszystko mogę tak szybko ogarnąć.

Jakoś nie wyobrażam sobie dzisiaj funkcjonowania mojej firmy bez oprogramowania do faktur. Od jakiegoś czasu mogę korzystać z mojego programu również na telefonie komórkowym. Wszystkie faktury widzę w aplikacji, bo przechowywane są w chmurze. Program kosztuje mnie kilkanaście złotych miesięcznie, ale ułatwienie sobie prowadzenia firmy jest bezcenne.