Kto sfilmuje mój ślub?

Już za kilka miesięcy miałam stanąć na ślubnym kobiercu. Z każdym dniem coraz bardziej nie mogłam się doczekać. Wciąż jednak pozostało pełno spraw do załatwienia. Jedną z najważniejszych, którymi musiałam zająć się w najbliższym czasie było znalezienie kamerzysty. Zależało mi na kimś naprawdę profesjonalnym i solidnym, ponieważ miała to być najważniejsza pamiątka z tego cudownego dnia.

Znalazłam profesjonalnego kamerzystę ślubnego

profesjonalne filmowanie ślubów w toruniuCzas leciał, a ja wciąż nie mogłam znaleźć nikogo, kto sprosta moim wymaganiom. Całe szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która poleciła mi bardzo dobrą osobę. Był to doświadczony kamerzysta, który oferował między innymi profesjonalne filmowanie ślubów w Toruniu. Dowiedziałam się od niej, że posiada on nowoczesny sprzęt i świadczy swoje usługi na terenie całego Torunia i najbliższych okolic. Filmuje nie tylko samą ceremonię zaślubin, ale także przygotowania, wesele, a w razie potrzeby także poprawiny. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Nie miałam czasu do stracenia, dlatego od razu zadzwoniłam na podany przez przyjaciółkę numer telefonu. Całe szczęście ten profesjonalny kamerzysta miał akurat wolny termin w dniu mojego ślubu. Bardzo się cieszę, że udało mi się z nim dogadać, tym bardziej że ceny za jego usługi są naprawdę przystępne. Już wkrótce oboje z narzeczonym przekonaliśmy się, że to był bardzo dobry wybór.

Kamerzysta okazał się naprawdę profesjonalny i w świetny sposób sfilmował cały nasz ślub. Oprócz tego szybko zmontował całe nagranie ze ślubu i z wesela. Już po kilku tygodniach po ślubie mogliśmy obejrzeć nagranie. Byłam z niego naprawdę zadowolona, ponieważ nagranie było wysokiej jakości i zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby i preferencje, o których wspominaliśmy przed ślubem.