Kupiłam odpowiednie grabie do ogrodu

Mieszkam z mężem poza miastem. mamy piękny dom z ogrodem. Nasz dom i ogród został zaprojektowany przez specjalistów. Mamy z mężem bardzo dobre warunki finansowe i mogliśmy sobie na to pozwolić. Nie żałujemy naszej decyzji i cieszymy się z naszego pięknego wnętrza a także spędzamy miło czas na powietrzu. 

Zatrudniliśmy pomocnika do ogrodu

grabie do liściPonieważ razem z mężem jesteśmy bardzo zapracowani to nie możemy odpowiedniej ilości czasu poświęcić na wszystkie prace, które są wymagane w ogrodzie. Żeby ogród prezentował się pięknie trzeba o niego regularnie dbać. Namówiłam męża na zatrudnienie pana, który nam w tym pomorze. Udało mi się znaleźć ogłoszenie w naszej lokalnej gazecie. Pan Stanisław ogłaszał się i oferował bardzo dobre warunki. Był dostępny w tygodniu o każdej porze ponieważ był już na emeryturze. Umówiliśmy się na spotkanie w naszym domu żeby mógł zobaczyć w jakim ogrodzie będzie zatrudniony. Pan Stanisław chciał zobaczyć jakie mamy sprzęty, które są potrzebne do wykonywania różnych prac w ogrodzie. Prosił żebyśmy z mężem kupili odpowiednie grabie do liści, z których będzie już wkrótce musiał korzystać. W naszym ogrodzie jest wiele drzew i niestety kiedy przychodzi jesień liści jest sporo. Oczywiście kiedy są na drzewie i mają piękne jesienny kolory prezentują się idealnie gorzej jak zaczynają spadać i trzeba je grabić. Do tej pory robiliśmy to sami ale bardzo rzadko. nasze grabie nie były dobre i postanowiłam zastosować się do prośby naszego nowego pracownika, z którym uzgodniliśmy wszystkie warunki. 

Pan Stanisław rozpoczął swoją pracę od poniedziałku. Musiałam przyznać, że nie spodziewałam się aż takiej motywacji z jego strony. Od razu wiedziałam, że ma spora wiedzę o roślinach i lubi spędzać swój czas wykonując różne prace w ogrodzie.