Kupiliśmy mieszkanie, kładziemy podłogi warstwowe

podłogi warstwowe

Po trzech latach bycia razem i mieszkania na dwa mieszkania, podjęliśmy w końcu z Karolą decyzję, że czas przenieść się już na swoje… I wiecie, co? Kupiliśmy mieszkanie.. Trochę, to szalone, ale już od roku zastanawialiśmy się nad taką opcją, przeglądaliśmy różne oferty, aż ostatnio trafiliśmy na taką absolutnie wspaniałą!

Podłogi warstwowe w moim mieszkaniu

podłogi warstwoweProblem tylko polega na tym, że mieszkanie jest jeszcze w trakcie wykańczania i my jakby płynnie musimy przejąć wszystkie remonty. Poprzedni właściciel znalazł się w jakiejś trudnej sytuacji życiowej i pilnie musiał odsprzedać swoje M4, które na szczęście kupił za gotówkę. Żal nam trochę tego człowieka, ale równocześnie nie możemy z Karoliną ukryć naszego szczęścia. Nie wyobrażacie sobie, jakie, to mieszkanie jest piękne, ja nawet nie zdawałem sobie sprawy, że Bydgoszcz, ma takie osiedla! Jestem w szoku, tu jest tak cicho i spokojnie, jakby to Bydgoszcz nie była, naprawdę. No teraz tylko musimy się nieźle spiąć, bo mamy remont do zrobienia, z tego, co się orientuję to właśnie robione są podłogi na ogrzewania podłogowe. Później naturalnie kładzione będą te wszystkie podłogi warstwowe. No i jeszcze do końca tego tygodnia z tego, co pamiętam, musimy z Karoliną zamówić deski drewniane. W ogóle, to zapomniałem wam powiedzieć o najfajniejszej sprawie. Nie wiem, czy możecie, to sobie wyobrazić, ale to mieszkanie, ma dwa tarasy! Rozumiecie dwa tarasy, ponieważ jest na parterze i jeden taras wychodzi od kuchni, a drugi od salonu! Marzenie!!!

Teraz tylko musimy jeszcze zamówić na nie deski tarasowe, a już za niecałe cztery miesiące będziemy mogli się tam wprowadzić. Hey, zapomniałbym…, Karolina kazała mi się was zapytać, gdzie na terenie miasta Bydgoszcz, możemy jakoś tanio kupić, te deski tarasowe! Dajcie znać!

Polecam firmę od podłóg Salon Parkiet