Kupno krótkiej sukienki

Niedawno dostałam zaproszenie na ślub mojej kuzynki. Wesele miało odbyć się latem. Jego termin zbliżał się wielkimi krokami, a ja dalej nie wiedziałam w co się ubrać. Zależało mi na tym, aby założyć coś, co będzie dopasowane do mojej sylwetki, a zarazem będzie modne. Udałam się w końcu do sklepu z odzieżą, żeby znaleźć coś odpowiedniego.

Zdecydowałam się na kupno krótkiej sukienki

sukienki princessa krótkieW sklepie znalazłam bardzo dużo kreacji wieczorowych, co nie ułatwiło mi wyboru. Na szczęście z pomocą przyszła mi sprzedawczyni. Powiedziałam jej na tym, że zależy mi aby sukienka była wygodna i dopasowana do mojej sylwetki. Dodatkowo chciałam wyglądać modnie i elegancko. Sprzedawczyni doradziła mi, że najlepsze będą wobec tego sukienki princessa krótkie i eleganckie. Bardzo często kupują je właśnie panie o mojej sylwetce, ponieważ sukienki princessa podkreślają biust i długie nogi, a także kryją mankamenty takie jak szerokie biodra czy wystający brzuszek. Pokazała mi ona kilka takich sukienek w moim rozmiarze, z którymi udałam się do przymierzalni. Jedna z nich bardzo mi się spodobała. Zdecydowałam się ją od razu zakupić, ponieważ była dostępna w bardzo niskiej, promocyjnej cenie, a w moim rozmiarze i wybranym przeze mnie kolorze pozostała już tylko jedna sztuka. Sukienka leżała na mnie wprost idealnie. Przede wszystkim była jednak wygodna i praktyczna, także do tańczenia.

Miała ona łatwe zapięcie na suwak oraz haftkę. Dzięki temu miałam pewność, że nie rozepnie się przypadkowo. To szczególnie istotne, kiedy wiemy że będziemy w sukience dużo się ruszać (na przykład w tańcu na weselu). Sukienka miała krótki rękaw i sięgała mi do połowy uda. Posiadała odcięcie pod biustem, a jej dół wykonany był z kilku warstw tiulu, co dawało naprawdę elegancki efekt.