Kupno włoskich ubrań i ekskluzywnych torebek

ekskluzywne torebki włoskie

Niedawno byłam na zakupach z przyjaciółką. Lubię tak raz na jakiś czas pojechać właśnie z nią na zakupy. Ona bardzo lubi kupować włoskie sukienki, które zresztą ja też lubię. Gdy jadę jednak z przyjaciółką na zakupy to spędzamy tam naprawdę bardzo dużo czasu.

Ekskluzywne torebki mi się podobają

ekskluzywne torebki włoskieGdy umawiamy się zawsze po południu to wracam do domu praktycznie wieczorem. Zawsze szukamy ulubionego sklepu koleżanki. Sklep ten jest naprawdę bardzo dużo i koleżanka do tego jest naprawdę wybredną osobą. Ona musi zawsze obejrzeć wszystkie najnowsze modele i najlepiej jeszcze wszystkie je przymierzyć. Co prawda jest sklep internetowy gdzie jest moda włoska i tam także są ładne rzeczy. Jednak koleżanka woli po prostu przymierzyć te sukienki coccinelle i po prostu je dotknąć. Ta luksusowa odzież damska jest droga jednak jest naprawdę wysokiej jakości. W tym sklepie są też ekskluzywne torebki włoskie dla pań, które także mi się bardzo podobają. Jednak z koleżanką mamy zupełnie inne zasoby portfela. Dlatego też ja najczęściej pozwalam sobie jedynie na kupno jakiejś jednej rzeczy. A koleżanka kupuję naprawdę dużo rzeczy. Do tego zawsze musi być jeszcze zakupiona nowa torebka. No cóż stać ją na to żeby ubierać się w najdroższych sklepach i jeszcze nie żałować sobie niczego. Ja też bym tak chciała jednak nie mam na to za bardzo wpływu. A te włoskie ubrania damskie są tylko w jednej galerii handlowej. Podejrzewam, że ze względu na cenę tych właśnie rzeczy w zupełności wystarczy jeden sklep na cale miasto. Zresztą nie powiedziałabym żeby kiedykolwiek podczas moich wizyt tam były do kasy jakiś duże kolejki. Jednak rzadko kogo stać na tak drogie rzeczy.

Z koleżanką zawsze po tych zakupach idziemy na jakąś doba kawę. Czasem też nawet decydujemy się na to żeby coś zjeść. Wszystko zależy od tego jak jesteśmy zmęczone zakupami.