Lakier hybrydowy i jego zalety

Od dłuższego czasu manicure i pedicure hybrydowy cieszą się niesłabnącą popularnością. Ta metoda pozwala nam cieszyć się pięknymi paznokciami przez okres nawet miesiąca. Warto więc pomyśleć o tym, czy manicure nie jest dla nas. W poniższym tekście powiemy sobie, jaki lakier hybrydowy wybrać, kto powinien zainteresować się manicure’em hybrydowym oraz odpowiemy sobie na inne pytania z nim właśnie związane.

Kilka słów o lakierach hybrydowych

żółty lakier hybrydowyJak już powiedziano w pierwszej części tego właśnie tekstu, manicure hybrydowy cieszy się dość dużą popularnością już od ponad dziesięciu lat. Oczywiście początkowo metoda ta budziła spore kontrowersje. Mówiono, że nie jest ona zbyt zdrowa dla naszych paznokci, a poza tym, podkreślano, że efekt chociaż trwały, wygląda dość sztucznie. Jednak od tego czasu wiele się w tej dziedzinie zmieniło, wiele udoskonalono, więc efekt, jaki możemy uzyskać, wygląda naprawdę spektakularnie. Tak więc jeśli zamierzamy rozpocząć swoją przygodę z manicure hybrydowym, przyda nam się kilka wskazówek. Po pierwsze, jeśli chcemy sami robić sobie taki manicure, przyda nam się kilka podstawowych produktów. Musi to być lampa, baza, top i oczywiście lakier hybrydowy w ulubionym kolorze. Może to być żółty lakier hybrydowy, różowy lub też czarny. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych upodobań. Pamiętajmy, że taki manicure jest trwały, więc nie warto wybierać koloru, za którym nie przepadamy.

Jak widzimy, zanim wykonamy swój pierwszy manicure hybrydowy, należy zakupić kilka niezbędnych rzeczy. Podstawą jest oczywiście lampa i sam lakier hybrydowy. Przyda się również dobra baza, dzięki której lakier będzie się na paznokciu trzymał. Warstwę utrwalonego lakieru hybrydowego trzeba również pokryć topem matowym lub zwykłym.