Lampy ogrodowe i architektura wnętrz

lampy ogrodowe

Po zakończeniu swojej nauki w technikum musiałem podjąć bardzo ważną życiową decyzję dotyczącą kierunku studiów. Zawsze miałem bardzo dużo pomysłów i szczerze nie wiedziałem na co mam się zdecydować.

Lampy ogrodowe na zaliczenie

lampy ogrodoweOstatecznie postawiłem na swój talent plastyczny, który zawsze chciałem rozwijać i udałem się na architekturę wnętrz w Krakowie. Od razu wiedziałem, że to będzie dla mnie prawdziwe wyzwanie i muszę sobie dać z nim radę. Na początku ciężko było mi się oswoić z nową sytuacją ze względu na to, że nie miałem tam znajomych. Na szczęście prawdziwą odskocznią były dla mnie wykłady oraz bardzo wymagające projekty. Pewnego dnia musiałem przygotować dwie lampy ogrodowe ze szczegółowym opisem i pokazać je na zaliczenie. Na szczęście udało mi się zaliczyć w terminie i mogłem podchodzić do kolejnych etapów naszych zajęć. Wśród nich znajdowało się jeszcze oświetlenie łazienkowe, które było nie zwykle surowo oceniane, a ja nie miałem z tego zbyt pozytywnych opinii i cały czas trzeba było coś poprawiać. Na szczęście szybko nauczyłem się technik sprawdzania prac i tym razem starałem się wpasować w obowiązujące przez naszego wykładowcę standardy. Dzięki temu moje następne lampy podłogowe były już dużo atrakcyjniejsze i spodziewałem się tym razem bardzo pozytywnej oceny, którą zresztą otrzymałem. Nasze najlepsze studenckie lampy podłogowe nowoczesne zostały wywieszone na ściance przed salą.

Dla mnie był to prawdziwy zaszczyt, ponieważ nie przypuszczałem, że zdołam się jakoś wyróżnić. Na szczęście wszystko się udało, a ja mogłem kontynuować swoje prace i osiągać jeszcze lepsze sukcesy. Było to dla mnie ważne.