Lekcje tenisa dla początkujących

lekcje tenisa

Jestem instruktorką tenisa w dość dużym klubie sportowym. Tą pracę otrzymałam dość niedawno. Musiałam sobie coś znaleźć po przeprowadzce z Krakowa do Warszawy. Zawsze moja praca była związana ze sportem.

Lekcje tenisa były bardzo profesjonalne

lekcje tenisaWcześniej uczyłam w-fu w szkole średniej. Trochę marnie mi płacili więc postanowiłam zostać instruktorką tenisa. Tenis to teraz bardzo popularny sport. Coraz więcej ludzi zapisuje się na zajęcia z tenisa, nawet swoje dzieci zapisują na nie. Dlatego w obecnej pracy jestem instruktorką tenisa dla początkujących. Głównie wykładam tenis dla dzieci. To nawet przyjemna praca, każda by nią była jeśli by się otrzymywało się duże wynagrodzenie. Ja jak na razie nie mam co narzekać. Pensja jest na dobrym poziomie. Lekcje tenisa w Krakowie dla początkujących nie są dość drogie, dla osób które chcą się nauczyć grać. Muszę mieć dość sporo cierpliwości do klientów. Większość się nie słucha co do nich się mówi, a ty musisz być dla nich uprzejma. Nie możesz na nich przecież podnieść głosu. Ale mam dość spore opanowanie. Nauczyłam się tego, jak w szkole były organizowane półkolonie dla uczniów. Jak wiadomo uczniowie szkoły licealnej nie są aniołkami, potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi. Nigdy nie jechałam na obozy tenisowe, to zbyt duża odpowiedzialność jak dla mnie. Wracając do tego kursu dla początkujących. Ludzie już po pierwszej lekcji chcieliby umieć grać profesjonalnie w tenis, jednak tak się nie da. Trzeba sporo pracy oraz czasu by móc grać zawodowo. Ale na potrzeby sportu to jak najbardziej wystarczy parę lekcji.

Wszystko też zależy od tego z jakim uczniem ma się do czynienia. Jedni szybko łapią technikę trzymania rakiety i odbijania, a inni już trochę mniej. Trzeba im tłumaczyć, że każdy musi uczyć się w sowim tempie, bez pośpiechu.