Luksusowy apartament na rocznicę ślubu

Zbliżała się trzecia rocznica naszego ślubu, a ja zdecydowałem, że fajnie byłoby ją spędzić na Mazurach, czyli w miejscu gdzie spotkałem swoją żonę. Choć nie spotkaliśmy się konkretnie w Ostródzie to właśnie to miasto wybraliśmy na miejsce naszego pobytu, bo słyszeliśmy, że jego okolice są bardzo piękne.

Apartament w Ostródzie bardzo nam się podobał

apartamenty w OstródzieNie chcieliśmy rezerwować pokoju w hotelu – wspólnie z żoną doszliśmy do wniosku, że wynajęcie całego apartamentu dla siebie będzie o wiele lepszym pomysłem. Wynajęcie własnego domku daje większą prywatność i swobodę, a na zabieg spa czy do sauny zawsze można pójść do pobliskiego hotelu. Szukaliśmy apartamentu o położonego blisko plaży, który byłby bardzo dobrze wyposażony i przede wszystkim aby można było zakwaterować się w nim razem ze zwierzakiem. Jeżeli chodzi o apartamenty w Ostródzie to jest ich całkiem sporo, ale takich, które spełniały wymagania nie było wiele. Nie wiem czemu ale szczególnie problematyczne było to, że na te wakacje zabieraliśmy ze sobą naszego psa. Na szczęście udało mi się znaleźć naprawdę warty uwagi apartament i to położony typowo przy plaży. Oprócz tego do dyspozycji mieliśmy zaplecze do uprawiania sportów tenisowych oraz coś co bardzo spodobało się mojej żonie, a mianowicie kort tenisowy. Oczywiście nie muszę chyba wspominać o tym, że w domu znajdowało się bezpłatne wi-fi, dobre nowoczesne sprzęty i mieliśmy do dyspozycji prywatny parking.

Pobyt był po prostu niesamowity. Okolica, w której mieszkaliśmy była naprawdę ładna i podziwialiśmy ją podczas codziennych spacerów. Nasz apartament spełnił wszystkie nasze oczekiwania i mieszkało nam się w nim bardzo dobrze przez ten tydzień, który byliśmy w Ostródzie. Kontakt z właścicielem był naprawdę dobry i nie mamy ani do niego ani apartamentu żadnych zastrzeżeń.