Modne i funkcjonalne szafy

W salonach meblowych można wyszukać wiele niebanalnych projektów aranżacyjnych, które skierowane są do konkretnych pomieszczeń. Zróżnicowany asortyment pozwala na zaprojektowanie atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni dla wszystkich domowników. 

Komfortowe szafy do zabudowy

szafy do zabudowy tychyBez wahania można powiedzieć, że duży potencjał mają meble wykonywane na wymiar. Takie realizacje uwzględniają wszystkie oczekiwania klienta, i co ważne – dostosowywane są idealnie do urządzanego pomieszczenia. Na zamówienie wykonywane są meble pokojowe, młodzieżowe i dziecięce, do przedpokoju i kuchni. Często są to różnego rodzaju szafy, które pozwalają na swobodne przechowywanie dużej ilości ubrań i galanterii. Szafy do zabudowy Tychy oferują w różnych wymiarach i stylach aranżacyjnych. Klienci mają do wyboru szeroką gamę kolorystyczną różnych komponentów meblowych. Z dokładnością można dobrać każdy materiał, co umożliwia stworzenie projektu meblowego zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Atrakcyjne szafy realizowane są w połysku lub w macie – w zależności od wymagań klienta. Całą konstrukcję można dostosować w taki sposób, aby zapewniała maksymalną funkcjonalność. Meble wykonywane pod zabudowę stwarzają możliwość dopasowania wszystkich elementów – półek, szuflad i miejsca przeznaczonego na przechowywanie odzieży na wieszakach. W zależności od indywidualnych upodobań można też wybrać konkretne wykończenia meblowe, różnego rodzaju okucia i uchwyty.

Oryginalne szafy na wymiar wykonywane są w różnych wariantach. Mogą być to realizacje narożne, wnękowe, przesuwne. Bardzo oryginalne prezentują się szafy z lustrami, które są nie tylko praktyczne, ale także optycznie powiększają przestrzeń. Z proponowanych opcji można wybrać tę, która będzie idealnie pasowała do danego wnętrza.