Monitory i inny sprzęt poleasingowy

W swoim biurze księgowo- podatkowym używam sprzętu poleasingowego, z którego jestem bardzo zadowolona. Sprzęt spełnia moje oczekiwania zarówno pod względem wydajności jak i ceny. Przyzwyczaiłam się i nie szukam nawet nowego sprzętu.

Monitor poleasingowe są dobre

panoramiczne monitory poleasingoweWiem  że z firmą z którą współpracuje i która dostarcza mi sprzęt zawsze znajdzie dla mnie sprzęt, który spełnia moje oczekiwania. W sobotę wszyscy oglądaliśmy transmisje skoków narciarskich i kibicowaliśmy naszym zawodnikom, którzy skakali w Japonii.  Zaraz po transmisji nasz telewizor zepsuł się. Ekran zrobił sie czarny. Najbardziej smutne były dzieci, bo nie zobaczą swoich ulubionych bajek. Mąż postanowił pojechać do salonu radiowo- telewizyjnego i zobaczyć jakie  odbiorniki telewizyjne są w sprzedaży i w jakiej cenie. Po powrocie wszystko mi opowiedział. Głównie w sklepach są teraz bardzo duże odbiorniki telewizyjne o przekątnej od trzydzieści siedem cali a skończywszy na sześćdziesięciu calach. Taki telewizor jest dla nas za duży. Nasze mieszkanko  jest średniej wielkości. Pokój w którym stoi telewizor ma tylko  dwadzieścia siedem metrów. Źle oglądałoby się  na tak dużym odbiorniku programy telewizyjne, a dzieci oczy by bolały. Postanowiłam poszukać w sprzęcie używanym. Tylko wpisałam poszukiwana frazę i już pokazał mi się mój dostawca sprzętu poleasingowego. Miał w swojej ofercie panoramiczne monitory poleasingowe dwudziesto siedmio calowe  z wejściem telewizyjnym. Cena wiadomo była bardzo przystępna. Napisałam emaila z zapytaniem kiedy mogliby mi dostarczyć sprzęt i juz za godzinę odezwał sie szef firmy.

Właśnie jego pracownik wiezie  inny sprzęt do klienta, który mieszka blisko mnie, więc jeśli jesteśmy w domu podrzuci monitor panoramiczny  i zainstaluje. Radość naszych dzieci była ogromna.