Montaż plis okiennych w biurze

Mój brat miał własną firmę już od lat a ja poszedłem jego śladami. Imponowała mi jego zaradność i od razu zauważyłem, że dobrze zarabiał. Ja także chciałem mieć własną firmę i ją otworzyłem. Działałem w zupełnie innej branży niż brat, ale także sobie świetnie radziłem.

Okna biurowe z eleganckimi plisami

plisy okienneOd samego początku dobrze mi szło i byłem z siebie dumny. Nawet doszło do tego, że było mnie stać na wynajęcie biura w luksusowym biurowcu i z takiej okazji naturalnie skorzystałem. Wybrałem biuro mieszczące się na parterze, bo nie lubiłem jeździć windą a wchodzie na górę po schodach nie wchodziło w grę. W oknach nie było żadnych rolet i ludzie przechodzący ulicą widzieli co działo się w biurze. Musiałem więc zamontować jakieś plisy okienne i w tym celu skontaktowałem się właśnie z bratem. On działał w tej branży. Nie dość, że oferował eleganckie i modne plisy to na dodatek sam je montował. Do brata zadzwoniłem od razu a podczas rodzinnego spotkania wieczorem omówiłem z nim wszelkie szczegóły. Następnego dnia brat pojawił się u mnie w biurze z plisami i wszelkim sprzętem do montażu. Wcześniej wymierzyłem dokładnie okna i wiedziałem jakiej szerokości plisy były potrzebne. Brat w mgnieniu oka zamontował wszystkie plisy i w biurze wyglądało o niebo lepiej. Nie dość, że z ulicy nikt nie mógł zajrzeć do środka to na dodatek plisy były tak eleganckie, że nadały pomieszczeniu jeszcze więcej klasy. Miałem tam nowoczesne meble i wszystko pasowało do siebie wręcz perfekcyjnie.

Brat za robotę nie wziął ode mnie żadnych pieniędzy. Zapłaciłem mu tylko za plisy i na dodatek policzył mi cenę bez podatku, bo jak stwierdził, z rodziny zdzierać nie będzie. Mam nadzieję, że i ja w przyszłości będę miał okazję odwdzięczyć mu się w jakiś sposób.