Najpiękniejsze polskie starówki

Podróżowane jest moją wielką pasją. Dla wielu osób jest to coś, co kochają robić i w niczym się od nich nie różnię. To, co wydaje mi się, że wyróżnia mnie od dużej części osób to to, że kiedy podróżuję zupełnie nie interesuje mnie moje zakwaterowanie, a kraj lubię poznawać poprzez ludzi, którzy tam mieszkają i jedzenie. No i bardzo lubię jeździć po Polsce i odwiedzać różne miejsca, te bardziej i te mniej znane.

Toruńska starówka prezentuje się naprawdę magicznie!

starówka toruńOstatnim miejscem, które odwiedziłam był Toruń. To dziwne ale była to pierwsza moja wizyta w tym mieście i naprawdę żałuję, że pojawiłam się tam tak późno. Byłam już w naprawdę wielu polskich miastach i widziałam dużo starówek, ale muszę przyznać, że jeżeli chodzi o to, jak prezentuje się miejscowa starówka Toruń wywarł na mnie bardzo duże wrażenie i byłam sama zaskoczona, że spodobało mi się w tym miejscu aż tak bardzo. Na wszystko wpłynął chyba klimat tego miejsca i ludzie, z którymi odbywałam wtedy swoją wycieczkę. Starówka to przede wszystkim piękne i zabytkowe ale też wąskie uliczki z okresu średniowiecza i piękne budowle. Zdjęcia robione w tym miejscu są po prostu niesamowite, nawet moje, a muszę przyznać, że słaby ze mnie fotograf. Zabytkowe mury zrobiły na mnie wielkie wrażenie i wydaje mi się, że działają tak na każdego turystę.

Odwiedzenie Torunia mogę polecić każdemu. Wydaje mi się, że jest to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ludzie lubiący historię będą mogli podziwiać wspaniały zamek, ludziom, którzy lubią piękne widoki i wspaniałe budowle również niczego nie zabraknie. Tak samo jeżeli chodzi o osoby podobne do mnie, które w czasie podróży lubią odwiedzić dobre restauracje i spotkać fajnych ludzi. W szczególności mogę zarekomendować odwiedzenie toruńskiej starówki.